TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dzikie serce. Ćwiczenia w drodze

Ocena:
(4 opinii)

Przygotuj się na szaloną podróż. John Eldredge książką Dzikie serce skierował całe pokolenie mężczyzn, młodych i starych, na drogę odkrywania prawdziwej męskości - ducha mężczyzny, jakiego zamyślił dla niego Bóg.

Jeśli już rozpocząłeś tą podroż, to wiesz, jak może być ekscytująca i - trudna.

Możliwe, że poszukujesz narzędzia zwiększającego siłę uderzenia, przewodnika wskazującego drogę. Pełna nowych informacji i spostrzeżeń książka Dzikie serce - ćwiczenia w drodze oprowadzi cię "mniej uczęszczana drogą".

Jeżeli pozwolisz jej sobie towarzyszyć, to dzięki wnikliwym pytaniom, kreatywnym ćwiczeniom i miejscu do zapisywania odręcznych notatek pomoże ci przejść od czytania o dzikim sercu do możliwości czerpania życia z niego.

Zbyt długo apele chrześcijaństwa kierowane do mężczyzn ograniczały się, w ostatecznym rozrachunku, do bycia "porządnym i miłym facetem". Nic dziwnego, że tak wielu mężczyzn jest zmęczonych Kościołem do łez. Zostali pozbawieni instynktu herosów. Dlatego Eldredge zachęca mężczyzn, aby znowu nabrali życia, odnaleźli swoje wielkie życiowe bitwy, przygodę i piękno.

Jeśli masz odwagę... czytaj dalej. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Książka dla mężczyzny

Książkę te zakupiłam wcześniej jako prezent dla męża. Zachwycił się zarówno ćwiczeniami jak i samą książką.Kolejna stała się prezentem dla naszego kolegi, który także jest nią zachwycony.

autor opinii: Anna Żurawińska

polecam

Gorąco polecam, wszystkim którzy czytali I część, lub tak jak ja, kupowali ją jako prezent :):):)

Polceam również Klub Książki Tolle!! - Szybko, sprawie, miło ;)

autor opinii: Justyna

Bardzo pomocne ćwiczenia w odkrywaniu męskości !!! Dorwałem ją długo po przeczytaniu "Dzikiego serca" i są świetnym uzupełnieniem książki, gdyż autor przez ćwiczenia pomaga Ci wejść w siebie. Bardzo mi pomogły w uzdrowieniu zranień z przeszłości oraz uleczyłem się z pozerstwa w życiu. Treści zawarte w tej książce dotykają głęboko i polecam każdemu facetowi, który miał do czynienia z "Dzikim sercem" :) to bardzo pomaga wyciągnąć jeszcze bardziej twoją męskość na zewnątrz :)

autor opinii: Krzysztof

Kupiłam tę książkę na prezent i nie żałuję-ani ja, ani mój chłopak. Warto przeczytać po pierwszej części Dzikiego serca:)

autor opinii: Milena

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2005
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941407
ISBN: 83-86941-40-5
ID: 33528

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Dzikie serce. Ćwiczenia w drodze Dzikie serce. Ćwiczenia w drodze
42.08 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...