TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święty Romans

Począwszy od pierwszego wydania w 1997 roku, „Święty romans” z wolna staje się klasyką. Dlaczego aż tylu czytelników odczuwa tak silną więź z tą książką?

Brent Curtis i John Eldredge wyrazili w niej nasze dawno zapomniane uczucia. Ubrali w słowa nigdy nie wypowiadane obawy co do dobroci Boga i naszej własnej pustki. Unikając kaznodziejskiego tonu i komunałów, autorzy pokazują nam przebłysk Bożego serca - czułego, śmiałego i nieodpartego.

„Święty romans” porusza nas do głębi, ponieważ znacznie bardziej niż ludzie żyjący w innych epokach utraciliśmy więź z własnym sercem. Pozostawiliśmy tę najistotniejszą cząstkę nas samych gdzieś w tyle, za dążeniem do kariery, do wydajności, sukcesu, a nawet za służbą Bogu.

Jeśli pragniesz czegoś więcej - choćbyś nie wiedział dobrze, co to takiego - otwórz tę wartościową książkę. Przekonasz się szybko, że z zapałem odwracasz kartki, by poznać ciąg dalszy. „Święty romans” to historia naszego życia; to Boża historia. To Boże zaproszenie do przeżycia piękna, bliskości i przygody, za którymi skrycie tęsknimy.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941513
ISBN: 83-86941-51-0
ID: 57947

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Święty Romans Święty Romans
36.82 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...