TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święty Romans

Ocena:
(12 opinii)

Począwszy od pierwszego wydania w 1997 roku, „Święty romans” z wolna staje się klasyką. Dlaczego aż tylu czytelników odczuwa tak silną więź z tą książką?

Brent Curtis i John Eldredge wyrazili w niej nasze dawno zapomniane uczucia. Ubrali w słowa nigdy nie wypowiadane obawy co do dobroci Boga i naszej własnej pustki. Unikając kaznodziejskiego tonu i komunałów, autorzy pokazują nam przebłysk Bożego serca - czułego, śmiałego i nieodpartego.

„Święty romans” porusza nas do głębi, ponieważ znacznie bardziej niż ludzie żyjący w innych epokach utraciliśmy więź z własnym sercem. Pozostawiliśmy tę najistotniejszą cząstkę nas samych gdzieś w tyle, za dążeniem do kariery, do wydajności, sukcesu, a nawet za służbą Bogu.

Jeśli pragniesz czegoś więcej - choćbyś nie wiedział dobrze, co to takiego - otwórz tę wartościową książkę. Przekonasz się szybko, że z zapałem odwracasz kartki, by poznać ciąg dalszy. „Święty romans” to historia naszego życia; to Boża historia. To Boże zaproszenie do przeżycia piękna, bliskości i przygody, za którymi skrycie tęsknimy.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (12 opinii)Napisz swoją opinię

Święty romas

książka genialna, polecam szczeólnie poszukującym, wędrującym przez duchowe dóżki w poszukiwaniu i pogłebianiu relacji z Bogiem....

autor opinii: Anna Dzwonkowska

Święty romans....

Do zakupu tej książki zachęciły mnie opinie innych czytelników. Byłam także zaciekawiona tytułem - ,,Święty romans", czy romans może być święty??Czy o Bogu i relacjach z nim można pisać jak o romansie? A jednak tak, książka mnie wciągnęła. Na pewno przeczytam jeszcze raz, wolniej i uważniej wczytując się z słowa autorów

autor opinii: Asia

Święty romans John Eldredge

Książka wspaniała, mądra, dająca dużo światła na drodze do odkrywania Boga zakochanego w człowieku ;)
Polecam serdecznie

autor opinii: Anna

Polecam :)

Święty Romans -Jak znaleźć się bliżej Bożego serca ,bardzo piękna książka,rozpoczynamy w niej podróż własnej duszy i własnego serca by odnaleźć wiarę ,miłość i nadzieję mieć życie godne ,piękne bliżej Boga.POLECAM.

autor opinii: Maria Gołaszewska

Jeszcze czytam, ale z pewnością mogę napisać o tej książce w samych superlatywach. Dla mnie jest to swego rodzaju książka terapeutyczna... Poleciłabym ją zwłaszcza osobom , które trawi tzw. depresja egzystencjalna, którzy szukają sensu w codziennej pogoni za nie wiadomo czym ... Gdy Bóg jest na pierwszym miejscu w życiu, wszystko inne zyskuje właściwy wymiar !

autor opinii: Bożena Baszczok

To takie smutne...

...że do tej pory nie odkryłam tego, o czym pisze autor książki.W mojej opinii powinna być to lektura obowiązkowa na lekcji religii...sama jestem polonistą i wiem , jak dobra lektura może poruszyć nasze serca ...To ,o czym pisze J.Eldrigde we wszystkich swoich książkach jest piękną lekcją rozumienia Boga i człowieka...Nie przeczytałam nigdy czegoś równie wzruszającego i mądrego / oprócz Biblii/.Gorąco zachęcam do książek tego autora...

autor opinii: joanna wiklińska

Bardzo gorąco polecam:)

Święty Romans to książka opowiadająca o tęsknotach naszych serc.Opisująca ze Bóg chce w pełni uczestniczyć w naszym codziennym życiu,że całe nasze ziemskie życie to niekończąca się tęsknota za Stwórca, to "Święty Romans"który przezywamy razem z Bogiem i dzięki Niemu:)

autor opinii: Zarychta Magda

Zgadzam się z opinią że "Każdy kto będzie czytał tą książkę zobaczy wnętrze swojej duszy".
Książka pomaga poznać siebie i uświadomić sobie jak relacje z innymi osobami kształtowały nasze życie i jaki my możemy mieć wpływ na innych, a szczególnie na dzieci.

autor opinii: Irena

Polecam

Każdy kto będzie czytał tą książkę zobaczy wnętrze swojej duszy.Gorąco polecam.

autor opinii: Tomasz G.

aktualnie czytam

Myślę, że jest bardzo dobra, czytam i delektuję się, pomaga mi pogłębić przyjaźń z Bogiem, polecam.

autor opinii: Grażyna Markowicz

Wspaniała książka

Wspaniała książka! Jest to juz kolejna pozycja Johna Eldredge'a i jak kazda bardzo trafiona. Dziekuje bardzo autorom, ze podjęli tak wazny temat: SERCE! Pomogła mi odnaleźć się w nowej rzeczywistości po odejściu Ukochanego do Pana. DZIEKUJE
Polecam ze wszech miar!

autor opinii: Anita

super

to czego oczekiwałem

autor opinii: Stanisław P

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941513
ISBN: 83-86941-51-0
ID: 57947

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Święty Romans Święty Romans
36.82 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...