TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zabijanie lwów. Szalona przygoda stawania się mężczyzną

Wyzwanie przed tobą jest wielkie: zaakceptuj szaloną przygodę stawania się mężczyzną!

Bycie prawdziwym mężczyzną nie jest łatwym zadaniem - to znacznie więcej niż siła mięśni i męska duma. Choć z jednej strony lubisz być samowystarczalny, chciałbyś znaleźć własny kierunek, wszystko wiedzieć i nigdy nie prosić o pomoc...

A jednak presja, jaka prześladuje większość mężczyzn, jest ogromna. Czyż nie chcemy zawsze sprawiać wrażenia, że sami poradzimy sobie lepiej?

Nadszedł czas, by zrzucić z siebie presję. Nigdy nie mieliśmy rozszyfrowywać życia o własnych siłach!

Niniejsza książka jest rezultatem cotygodniowych rozmów telefonicznych między Samem Eldredge’em, młodym pisarzem po dwudziestce, a jego tatą i autorem bestsellerów – Johnem Eldredge’em.

Autor Dzikiego serca, słynnego na całym świecie poradnika dla mężczyzn, zaprasza Cię na tę męską wędrówkę, w jaką wyruszył ze swoim dorosłym synem po świecie męskich pragnień, ambicji i marzeń.

Jeśli Ty też nosisz w sobie pytania, których nie miałeś wcześniej okazji zadać, teraz masz szansę! Ta lektura może stać się dla Ciebie czymś znacznie więcej niż tylko ojcowską radą. Może okazać się prawdziwym zabijaniem lwów na pustyni, jeśli tylko… podejmiesz ryzyko.

Przyłącz się do tej męskiej rozmowy ojca i syna o poszukiwaniu piękna, o radzeniu sobie z pieniędzmi, o szukaniu kobiety swojego życia, o pogoni za marzeniami, o doświadczaniu Boga i o odnajdywaniu życia, jakie zawsze chciałeś mieć.

Rozpocznij szaloną przygodę na drodze do pełni męskości!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge, Sam Eldredge
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488475
ISBN: 9788363488475
ID: 317710

Zobacz również

Zabijanie lwów. Szalona przygoda stawania się mężczyzną
46.48 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...