TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych

Ocena:
(7 opinii)

JEDEN Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH W POLSCE REKOLEKCJONISTÓW W SZCZEREJ ROZMOWIE O WIELKIEJ MOCY BOGA!

KSIĄDZ PIOTR GLAS od wielu lat ewangelizuje, prowadzi modlitwę o uzdrowienie i wyjaśnia niebezpieczeństwo duchowych uwikłań. Posługuje w Wielkiej Brytanii, a do Polski przyjeżdża regularnie, by głosić słowo Boże i nieść duchowe wsparcie wszystkim zagubionym.

15 października 2016 roku na Błoniach jasnogórskich w czasie WIELKIEJ POKUTY w obecności ponad 200 tysięcy wiernych odmówił modlitwę o uwolnienie Polski spod mocy ciemności.

W rozmowie z TOMASZEM P. TERLIKOWSKIM ks. Piotr Glas opowiada o swoim życiu, kryzysie duchowym, drodze do Boga oraz posłudze kaznodziei i egzorcysty. Przypomina, że Jezus nas kocha i chce naszego dobra, niestety często sami zamykamy przed Nim drzwi.

Ta książka to nie tylko przewodnik po życiu duchowym, lecz przede wszystkim piękne świadectwo nawróconego kapłana, który całkowicie zawierzył swoje życie Jezusowi i Maryi.

Opowieść człowieka, który z urzędnika duchowego stał się Kapłanem. Ksiądz Glas to wielki wojownik, świadek prawdy, komandos Maryi.

KS. SŁAWOMIR KOSTRZEWA, DUSZPASTERZ AKADEMICKI
Mocna lektura. Ksiądz Glas walczy w wojnie, w której – chcemy tego, czy nie – bierzemy udział wszyscy. I która nie polega jedynie na odprawianiu egzorcyzmów.

JAKUB JAŁOWICZOR, „GOŚĆ NIEDZIELNY”
Rozmowę z ks. Piotrem Glasem czyta się jednym tchem! Lepiej sprawdź, czy nie masz jakichś koniecznych obowiązków do wykonania na najbliższych kilka godzin, bo gwarantuje, ze nie oderwiesz się od niej!

KS. DOMINIK CHMIELEWSKI SDB, DUSZPASTERZ I REKOLEKCJONISTA

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Rewelacja!!!

Rewelacyjna pozycja! Krótko mówiąc w dzisiejszych czasach obowiązkowa lektura dla wszystkich bez względu na wiek i płeć. Gwarantuje, że poruszy czytelnika do głębi oraz skłoni do refleksji. Ks. Piotr Glas Rycerz Najświętszej Maryji Panny. Gratulacje za odwagę w czasach , gdy wszyscy milczą zamiast robić"SWOJE" . Proszę o modlitwę za niego bo ja go w swoich modlitwach już nie opuszczę. Gorąco polecam!

autor opinii: Lucyna Ziółkowska

Niezbędnik dla każdego

Pozycja ta stanowić powinna obowiązkową lekturę na dzisiejsze czasy. Kiedy trudno zrozumieć co dzieje się dookoła i jak się odnaleźć w dzisiejszych bądź co bądż trudnych czasach ks. Piotr Glas poprowadzi Cię za rękę od początku do końca.

autor opinii: Monika

Super. Bardzo dobra,polecam wszystkim

autor opinii: lucyna holec

Mega

Bardzo polecam do przeczytania szczególnie wszystkim niedowiarkom. Dziękujmy Bogu za takich kapłanów oby ich nie zabrakło w tych ostatecznych czasach w których przyszło nam żyć.Pozdrawiam wszystkich czytelników i miłej lektury.

autor opinii: Arkadiusz Mizio

Wspaniała książka, otwierająca oczy na wiele spraw, dotyczących problemów duchowych każdego człowieka. Ukazuje problemy Kościoła w Europie Zachodniej.Zwraca uwagę na często lekceważone grzechy, które mogą ważyć na sprawach wieczności człowieka.

autor opinii: Ewa Misztal

Polecam serdecznie

Ksiądz Piotr Glas to wspaniały człowiek. Zaczęłam słuchać jego nauk w internecie, a naturalną konsekwencją mojej sympatii do tego kapłana był zakup książki. Polecam bardzo. Piękna historia i daje do myślenia. Dla mnie lektura jednodniowa. Nie mogłam się oderwać.

autor opinii: Justyna

Rewelacja

Jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek czytałem. Ks. Glas to Święty Kapłan.

autor opinii: Marek Petrowski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: ks. Piotr Glas, Tomasz P. Terlikowski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847409
ISBN: 9788365847409
ID: 395523

Zobacz również

Książka wyróżniona Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych
29.90 zł
19.44 zł
Oszczędzasz 10.46 zł (35%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...