TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Emocje. Krzyk do zrozumienia

Ocena:
(6 opinii)

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że nie rozumiałeś swoich uczuć i emocji? A może tłumiłeś kiedyś w sobie emocje albo od nich uciekałeś? Czy wiesz, czemu tak jest?

Odpowiedź znajdziesz w książce "Emocje" ks. Marka Dziewieckiego! Otóż, każdy z nas posiada „dwa mózgi”. Jeden logiczny, odpowiadający za myślenie i drugi emocjonalny, dzięki któremu odbieramy uczucia. I choć mamy wpływ na to jak myślimy - to nikt z nas nie ma władzy nad emocjami!

Okazuje się jednak, że kluczem do szczęśliwego życia jest dobra znajomość naszych emocji i ich przyczyn, ponieważ to właśnie w emocjach ukryte są niezwykle cenne informacje - czasem ratujące nam życie! - z których możemy skorzystać w celu poprawy naszej sytuacji życiowej.

Emocje to rodzaj wewnętrznego przyjaciela, który mówi mi prawdę i który mobilizuje mnie, by z tej prawdy skorzystać. ks. Marek Dziewiecki

    Książka "Emocje" pomoże Ci zrozumieć:
  • Czym są emocje i jaki mają sens?
  • Jak wykorzystać zdolność przeżywania dla własnego dobra?
  • Dlaczego nie dzielimy emocji na dobre i złe?
  • Co powoduje, że emocje sprawiają nam tyle trudności?
  • Czym się różni zakochanie od miłości?

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Super

Książka jest rewelacyjna.

Na to czekałam.

Bardzo ciekawa, od pierwszej do ostatniej strony. Kompedium wiedzy na temat emocji. Można naprawdę zrozumieć siebie, widać , że człowiek wie o
czym pisze. Kompetentny, a zarazem zrozumiały myślę, że dla każdego sposób przedstawienia problemu. Widać wiedzę popartą doświadczeniem.Ile z tego skorzystamy to już zależy tylko od nas. Polecam, naprawdę warto zainwestować swój czas i zapoznać się z tym przecież dla każdego ważnym tematem, który może pomóc w zrozumieniu siebie i innych oraz w zrozumieniu wzajemnych relacji. Pozdrawiam.

autor opinii: Anna Latuszek

bardzo cenne informacje

Bardzo cenna pozycja. Informacje w niej zawarte wiele porządkują w tej tematyce. Polecam.

autor opinii: Dorota

Witam,
Gorąco polecam książkę osobom, które zmagają się z tzw. "trudnymi" emocjami. Książka pozwala na "oswojenie" tych emocji i pokazuje jak sobie z nimi radzić. Uświadamia też, że nie ma "złych"
emocji.
Z Panem Bogiem

pozytyw

To elementarz, podstawowa wiedza dla k a ż d e g o , jak funkcjonujemy, konieczna do tego, by życie było spełnione i satysfacjonujące, by rozumieć bardziej siebie i innych, by życie nie było aż taką zagadką jak jest.
Przeczytałam 2 razy, by się wiedza utrwaliła:)

autor opinii: Dorota R.

Wspaniała, odkrywcza

Nie ma złych i dobrych emocji - jest to jeden z bardzo szkodliwych mitów, jaki obala ta książka. Jedna z najważniejszych i najbardziej odkrywczych książek, jakie czytałem w obszarze psychologii. Książka pomaga lepiej zrozumieć siebie, co jest kluczem do podejmowania właściwych wyborów oraz innych - co poprawia relacje. Dla mnie przełomowa. Podaję ją dalej w rodzinie.

autor opinii: Michał G.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2019
EAN: 9788365927491
ISBN: 9788365927491
ID: 428545

Zobacz również

Emocje. Krzyk do zrozumienia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...