TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Poskromienie złośnicy. Jak podejmować mądre decyzje na przekór nieokiełznanym emocjom

Ocena:
(7 opinii)

Ile razy planowałaś, że już więcej nie wybuchniesz? Albo że nie dasz dzieciom wyprowadzić się z równowagi?

Każda z nas doświadcza sytuacji, gdy puszczają nam hamulce emocjonalne. Właśnie wtedy, kiedy najbardziej potrzebujemy być silne i opanowane, wtedy wybuchamy złością, wpadamy w poczucie winy albo zadręczamy się i analizujemy, czy nie zrobiłyśmy czegoś głupiego…

Dobra wiadomość jest taka, że to Ty masz kontrolę nad swoimi emocjami - a nie one nad Tobą!

Bez względu na to, czy nauczyłaś się chować emocje w środku, czy też często wybuchasz, Bóg dał Ci emocje, żebyś mogła jeszcze bardziej korzystać z życia, a nie je sobie... zatruwać.

Chcesz wiedzieć...

  • ...jak skutecznie zapanować nad nieokiełznanymi emocjami?
  • ...jak sprawić, by emocje działały na Twoją korzyść, a nie przeciwko Tobie?
  • ...jak prowadzić łagodne rozmowy na przekór swoim emocjom?

Ta książka jest pełna rozbrajających i szczerych przykładów oraz praktycznych wskazówek opartych na prawdach biblijnych. Gdy zastosujesz się do rad autorki (która doskonale zna ten temat z własnego doświadczenia), zobaczysz, że stałaś się kobietą silniejszą! W ten sposób odzyskasz pewność siebie, bo będziesz wiedziała, że emocje już nie wyprowadzą Cię z równowagi.

Jest to książka, w której każda mama, każda żona i każda kobieta odnajdzie siebie. Lysa mówi bez ogródek o realiach życia prawdziwej kobiety w prawdziwym świecie. Szczerze opisuje swoje zmagania, a zarazem rzuca nam wszystkim koło ratunkowe.

SHEILA WALSH, autorka książki "Bóg kocha złamanych na duchu"

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Spokojniej, dasz radę

Autorka świetnie przekazuje sposób na opanowanie swojej wybuchowej natury. Przede wszystkim zrozum dlaczego tak reagujesz a potem postaraj się wyjść z tego bez krzywdy dla innych. Chociaż czasami to pozostaje tylko modlitwa żeby wkroczył Bóg i zapanował nad burzą.

autor opinii: Wioleta

Nieokiełznane emocje

Jestem w trakcie czytania książki "Poskromnienie złośnicy" Już po przeczytaniu kilkudziesięciu stron, mogłam zweryfikować swoje reakcje w relacji do męża, dzieci, wnuków, i innych osób, z którymi spotykam się.
Rozpoczęłam naukę jak zrozumieć swoje niewłaściwe zachowania (podniesiony głos, obwinianie innych, poczucie wstydu, i wiele innych.) Zaczęłam inaczej wyrażać w słowach, swoje emocje. Krótko mówiąc; mówię, że jest mi przykro, nie szukam winnych na usprawiedliwienie moich niewłaściwych reakcji. Staram się stanąć w prawdzie. Prawdziwa droga przede mną. Będę czytać i wprowadzać w codzienność. Czasu mam niewiele, bo dużo zaprzepaściłam. Późno zaczęłam, ale lepiej późno niz wcale. Zachęcam, zapraszam do przeczytania tej książki.

Zdzisława Rolew-Karasińska

opinia do ksiazki

Polecam książkę "poskromienie złośnicy" właściwie wszystkim którzy chcą coś zmienić w swoim życiu ,aby inni z ich powodu nie cierpieli.Nasze emocje chwilami nas przerastają, nie panujemy i "Wybuchamy. Dlaczego tak się dzieje zajrzyj do książki. " Mnie ona jako kobiecie duzo pomogła, zmieniłam swój stosunek do siebie i do innych i życie stało się trochę lżejsze .Jeśli ktoś uważa ze naszymi emocjami kierują tylko czynnik zewnętrzne to się grubo myli.Samo życie kłębek nie kończących sie emocji, spróbuj sama nad nimi panować,GORĄCO POLECAM.WIERZĄCYM WĄTPIĄCYM I NIEWIERZĄCYM.

autor opinii: Anna

Poskromienie złośnicy

Bardzo dobra książka, każdy powinien przeczytać.

autor opinii: Barbara Kępa

pozytywna

Ciekawa książką, fajne życiowe przykłady.

autor opinii: Monika

Od frustracji do fascynacji

Początek lektury był dla mnie frustrujący, bo autorka pisze to, co od dawna wiem, po iluś szkoleniach i lekturach. A później zaczyna się ciekawie... Odsłania takie zagadnienia, takie zakamarki, że oderwać się nie można. Przeczytałam więc szybko, a później wrócę i przeanalizuję na spokojnie. Bo choć to inne realia, czasem kompletnie nieprzystające do naszych - to da się w nich odnaleźć znajome sytuacje.

autor opinii: Sylwia Baranowska

Czyta się bardzo lekko, a daje do myślenia! Na razi pokazała mi wyraźnie, że NIE jestem uzależniona od tego, co w danym momencie czuję i że mogę być ponad to :)

autor opinii: M.K.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Lysa TerKeurst
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 141x207
EAN: 9788361097532
ISBN: 9788361097532
ID: 350187

Zobacz również

Poskromienie złośnicy. Jak podejmować mądre decyzje na przekór nieokiełznanym emocjom
34.90 zł
25.58 zł
Oszczędzasz 9.32 zł (27%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...