TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Eucharystia a rozwód. Esej na temat płodności nauczania chrześcijańskiego

Nauczanie Kościoła na temat rozwodu i Eucharystii niesie z sobą duszpasterską propozycję, odmienną, dynamiczną, mającą na względzie osobę, która cierpi. Podtrzymywanie powiązania między życiem małżeńskim i życiem eucharystycznym stanowi w rzeczywistości pełną miłości terapię, która pomaga ochrzczonym uznać ranę, która im została zadana, gdy rozpoczęli drugi związek. Nikt nie może przeżywać jednoczącego i otwartego na płodność czasu, gdy puszcza w niepamięć podstawową obietnicę, z którą związał, zgodnie z własną jednością Boga, swe imię i przeznaczenie.

Fragment książki

Oddajemy w Państwa ręce książkę będącą owocem refleksji powstałych po Nadzwyczajnym Synodzie na temat Rodziny, który miał miejsce w październiku 2014 roku.

Jest to propozycja zarówno dla tych, którzy pragną na nowo odkryć piękno doktryny chrześcijańskiej, jak i dla osób, które mają problem ze zrozumieniem stanowiska Kościoła dotyczącego nauczania nierozerwalności małżeństwa.

To swoiste kompendium, z którego mogą korzystać duszpasterze, katecheci, a także wszyscy ci, którym na sercu leży dobro rodzin oraz całych społeczeństw.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Autor: José Granados García
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 100
Wymiar [mm]: 147x210
EAN: 9788374226912
ISBN: 9788374226912
ID: 331232

Zobacz również

Eucharystia a rozwód. Esej na temat płodności nauczania chrześcijańskiego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...