TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość potrzebuje stanowczości

Ocena:
(17 opinii)

Niniejsza książka przedstawia sposoby działania w rodzinie, w której trwa kryzys małżeński.

Zawiera ona pewne praktyczne propozycje postępowania, które mogą pomóc w zachęceniu obojętnego partnera do powrotu ku obowiązkom małżeńskim.

Może to zabrzmi niewiarygodnie, ale właściwym podejściem do konfliktu małżeńskiego można zmienić rozchwiany związek we wspaniałe, zdrowe małżeństwo.

Z drugiej strony, nieodpowiednia reakcja w chwilach kryzysu może do końca zdusić tlącą się jeszcze miłość.

Jeżeli powoli tracicie ukochaną osobę, jeśli wyczuwacie wzbierający brak poszanowania i niechęć ze strony najważniejszej dla Was osoby, to książka ta jest właśnie dla Was.

Wiem z doświadczenia, że stanowczość w miłości jest najskuteczniejsza w dręczonym kłopotami małżeństwie. Sądzę, że wkrótce będziecie przekonani o słuszności tego stwierdzenia, nawet jeśli Wasza rodzina nie przeżywa kryzysu.

Opinie naszych Klientów (17 opinii)Napisz swoją opinię

Ważne przesłanie w irytującej formie

Autor porusza w książce bardzo istotne zagadnienie. Sposób jego przedstawienia jest mocno zakorzeniony w kulturze amerykańskiej, być może należałoby ją nawet określić jako pop-kulturę. Jest przeładowana ozdobnikami, które mi przeszkadzały w lekturze. Co gorsza zastąpiły one pogłębioną refleksję nad kwestią stawiania granic w małżeństwie. Mimo tych słabości może to być pożyteczna publikacja dla małżeństw w kryzysie.

autor opinii: Marek Słoń

Bardzo dobra

Bardzo polecam osobom ktorym brak pewności siebie, obwiniaja sie za rzeczy, ktore ich nie dotyczą. Ja osobiście szybciutko ja przeczytałam poniewaz wiele odpowiedzi dotyczyło moich problemów.

autor opinii: Justyna

gość

Książka godna polecenia. Warto przeczytać nawet jesli twoje małżeństwo nie jest problematyczne, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam życie. Szkoda ze nie natrafiłam na nią trochę wcześniej.

Kryzys w związku - tu znajdziesz odpowiedzi co dalej

Niewątpliwie jedna z lepszych pozycji na rynku, pokazująca jak sobie radzić z trudnościami w relacjach. Nazywa po imieniu problemy i tym samym daje narzędzia, wskazówki jak sobie radzić, podpowiada w jaki sposób wypracować rozwiązania tak aby być w zgodzie z sobą i nie ulegać podszeptom natychmiastowych rozwiązań, które owszem są szybkie, ale często nie najlepsze dla nas samych.

autor opinii: Monika

Pouczająca

Książka głównie dla osób, które zostały zdradzone emocjonalnie czy fizycznie. Pokazuje jak reagować na zdradę, czego się wystrzegać, czego absolutnie nie robić. Autor pomaga zrozumieć i udowadnia,że stanowcza miłość to dobra miłość. Książka pokrzepia zdradzone serca i wskazuję drogę jak odbudować związek i jak zapobiec podobnych sytuacją w przyszłości. POLECAM!

autor opinii: Basia

Książką - przebudzenie

Książka niezbędnik dla każdego, których z różnych powodów znajduje się na zakręcie. Bardzo wartościowa, do której z przyjemnością wraca. Jedna z lepszych książek w tym nurcie jakie czytałam.

autor opinii: Monika

opinia na temat książki (Milosc potrzebuje stanowczosci)

Witam. Ksiazki jeszcze calej nie przeczytałam. Jest dosc ciekawa choć przyznam , że spodziewałam się więcej. Do tej pory nie znalazłam w niej odnośników do mojej sytuacji. Ale mimo to warto ją przeczytać.

autor opinii: Ilona Wrońska

Podręcznik mądrej milosci

Miłość potrzebuje stanowczości to książka która można śmiało nazwać podręcznikiem mądrej miłości. Porządkuje relacje, w których milosc bywa łatwo wykorzystywana.pozwala się skonfrontować że swoją dojrzałością.
Gorąco polecam.

autor opinii: Julia Wroblewksa

świetna książka

Bardzo dobra książka, w której można znaleźć wiele praktycznych porad dotyczących kontaktów małżeńskich. Polecam tym osobą które czują się źle w związku. Można znaleźć porady, dzięki którym poczujemy się dobrze same ze sobą. Książka ukierunkowuje nasze myślenie również na własne potrzeby. Bo najważniejsze to szanować siebie!

autor opinii: kasia

Dobra obsługa.

Książkę otrzymałąm szybko i sprawnie. Nic dodać i nic ująć.

autor opinii: Alicja

Miłość potrzebuje stanowczości Autor: James C.Dobson

Bardzo wartościowa książka,napisana z myślą o skrzywdzonych osobach w relacjach międzyludzkich i małżeńskich.Szczerze polecam,warto przeczytać i często do niej wracać.

autor opinii: Renata

Bardzo ważna książka

Książka 'Miłość potrzebuje stanowczości" zawiera bardzo sensowne i niezbędne porady dotyczące relacji międzyludzkich.Pomaga dojrzeć w miłości do innych,jak bardzo my sami jesteśmy ważni.

autor opinii: Janina Tylec

Polecam!

Wspaniała i bardzo wartościowa książka, warto przeczytać!

autor opinii: Mateusz

GORĄCO POLECAM!

Bardzo warto przeczytać w razie trudności i konfliktów w małżeństwie. Szkoda, że nie trafiłam na tę książkę kilka lat temu... Warto przeczytać i wprowadzić w życie zanim coś zacznie się psuć. GORĄCO POLECAM!

autor opinii: Eliza Gruszczyńska

fajny poradnik

Książka w postaci poradnika, opisująca wiele współczesnych problemów życia małżeńskiego.
Bardzo fajnie napisana, naprawdę dotyka "sedna sprawy".
Polecam serdecznie:)

autor opinii: Ula Milej

miłość=stanowczość

Polecam wszystkim przeczytanie książki Miłość potrzebuje stanowczości bez względu czy są w związku małżeńskim czy innym. Szczególnie polecam małżonkom w kryzysie. Mi dużo czytanie jej pomogło, szczególnie gdy udało mi się podjąć stanowcze decyzje i utwierdzić się w tych co już podjęłam. Polecam bo można uratować coś co po ludzku wydaje się, że nie możliwe.
pozdrawiam

autor opinii: Justyna Ordowska

Bardzo dobra pozycja

Zachęcam do przeczytania
Bardzo dobra pozycja, szczególnie dla tych, którzy zmagają się z kryzysem w związku, zapomnieli o sobie a zbytnio koncentrują się na partnerze i jego życiu.
Serdecznie polecam

autor opinii: neeska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: James C. Dobson
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788378291756
ISBN: 9788378291756
ID: 325085

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Miłość potrzebuje stanowczości Miłość potrzebuje stanowczości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...