TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Faktura na zabijanie

Ocena:
(1 opinii)

Stworzenie obozów koncentracyjnych pozwoliło rozwinąć umiejętności ekspertom z IBM (tak, tak, tego IBM), którzy stworzyli system znakowania więźniów i do końca wojny systematycznie go poprawiali i sprawdzali.

Na Holokauście i II wojnie światowej zarobili także gigantyczne pieniądze Hugo Boss czy Coco Chanel, Siemens oraz farmaceutyczny koncern Bayer (wtedy pod nazwą IG Farben), który produkował cyklon B. Każda z tych firm sporo zarobiła na zabijaniu i wspierała cywilizację śmierci.

I nie inaczej jest obecnie. Aborcja, antykoncepcja, zapłodnienie in vitro i eutanazja są promowane i zdobywają kolejne rynki, ponieważ... opłaca się to rozmaitym gigantom przemysłu farmaceutycznego, rynku ubezpieczeniowego czy globalnym graczom giełdowym.

Bez ich wsparcia nie byłoby to możliwe. Często są to zresztą te same firmy. Hoechst AG przed wojną produkowała m.in. cyklon B, a obecnie wytwarza pigułkę RU 486. Wielkie korporacje amerykańskie, które przed wojną wspierały eugenikę, dziś popierają tzw. planowanie rodziny i aborcje.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna

Ta książka otwiera oczy na wiele spraw. Ukazuje jeszcze mroczniej zło antykoncepcji, aborcji, in vitro niż to zazwyczaj trafia do środków masowego przekazu. Czyta się jednym tchem (ciekawe przykłady, nieznane fakty, zacięcie publicystyczne). Książkowa ciekawa, wciągająca, konkretna, poparta solidnymi argumentami i danymi. Jest jak antidotum na pokusę sięgnięcia po środki, zachowania niezgodne z prawem Bożym i nauką Kościoła. Polecam wszystkim czytelnikom. Nie będzie to zmarnowany czas.

autor opinii: Monika N.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Niecałe
Autor: Tomasz P. Terlikowski
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788393588596
ISBN: 978-83-935885-9-6
ID: 271014

Zobacz również

Faktura na zabijanie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...