TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Fatimska moc nadziei

Czy objawienia w Fatimie są nadal aktualne? Odkryj ich niezwykłą tajemnicę!

Publikacja zawiera akt zawierzenia świata Matce Bożej Fatimskiej przez Papieża Franciszka.

Czytelnicy mogą kolejny raz, na nowo wsłuchać się w przesłanie Matki Bożej. Książka udowadnia, że orędzie fatimskie nic nie straciło na aktualności i może nadal służyć nam jako jedno z najbardziej poruszających świadectw duchowości katolickiej naszych czasów.

Na kartach książki poznajemy historię trójki dzieci: Łucji, Hiacynty i Franciszka, które doświadczyły sześciu objawień Matki Boskiej w okresie od maja do października 1917 r. w Fatimie. W czasie ich trwania otrzymały pouczenia, które przekazały światu, doświadczyły wizji, które nazwały tajemnicą.

Jakkolwiek głównymi bohaterami objawień fatimskich była cała trójka małych pastuszków, rola Łucji jest wyjątkowa, ponieważ Matka Boska wyłącznie z nią rozmawiała.

W publikacji w szczególny sposób przedstawiamy biografię Łucji, zwracając uwagę na niezwykłość jej życia.

Co przekazała Matka Boża dzieciom podczas wspólnych spotkań? W czym tkwi istota objawień w Fatimie? Na czym poległo niezwykłe życie Łucji, najdłużej żyjącej uczestniczki wydarzeń tamtych dni?

Na te pytania Czytelnik znajdzie odpowiedź w naszej książce.

Warto nadmienić, iż cały pontyfikat Jana Pawła II - a w nim nie tylko papieska posługa, wyraźne i nadzwyczajne znaki - rzucił nowe światło na wiarygodność tego orędzia, które włącznie z zamachem na życie Papieża potwierdzają przesłanie Maryi.

Z pewnością "Fatimska moc nadziei" zainteresuje każdego odbiorcę, który czytając naszą książkę, stanie się świadkiem niezwykłych wydarzeń w Fatimie. Zaś przesłanie skierowane do wszystkich ludzi za pośrednictwem bezpośredniej uczestniczki Łucji będzie źródłem wewnętrznej przemiany.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: o. Stanisław M. Kałdon OP
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 120x170
EAN: 9788375957204
ISBN: 978-83-7595-720-4
ID: 275331

Zobacz również

Fatimska moc nadziei
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...