TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Św. Faustyna o aniołach i szatanie

Ocena:
(1 opinii)

Wyjątki z "Dzienniczka" św. Faustyny opatrzone przystępnym wprowadzeniem ukazującym główne przesłanie wybranych fragmentów.

Kieszonkowy format pozwala na noszenie broszurki przy sobie i rozważanie tekstów podczas podróży czy przerw w pracy. Doskonałe przygotowanie do lektury całości "Dzienniczka".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Otrzymana pozycja upewniła mnie w głębokim przekonaniu, że nie istnieje antidotum na dolegliwości egzystencjalne i cywilizacyjne , ale że życie według zasad wiary pomaga przezwyciężyć każdą barierę i odkrywać siebie w innym świetle, w którym serce napełnia się pokojem i siłą ducha.

Polecam tę pozycję w szczególności czytelnikom, a na pewno znajdzie się ich wielu na tutejszej stronie, którym na co dzień starczy choć chwila czasu na lakoniczną rozmowę ze swoim Aniołem Stróżem i również tym czytelnikom, którzy cenią sobie pokorę w obcowaniu ze światem zewnętrznym i węwnetrznym.

Polecam również księgarnię tolle.pl!!!

Kompetentna i miła obsługa, błyskawiczna realizacja zamówienia internetowego, rzetelna informacja mailem o realizacji zamówienia.

Zachęcam do zakupów w tym sklepie!

autor opinii: Frederic Dupont

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Promic
Autor: św. s. M. Faustyna Kowalska
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 152x90
EAN: 9788375024609
ISBN: 978-83-7502-460-9
ID: 285560

Zobacz również

Św. Faustyna o aniołach i szatanie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...