TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Finanse osobiste. Świadome zarządzanie własnym portfelem

Oto totalna instrukcja organizowania i planowania finansów osobistych. Życzliwy i przyjazny autor, Twój doradca finansowy, dostarcza szczegółowych informacji dotyczących tego, jak oszczędzać, w co inwestować i jak zabezpieczać majątek. Chcesz uzyskać radę na temat ubezpieczenia na życie albo emerytalnego? Nie masz odwagi inwestować w instrumenty finansowe? Nie wiesz, który produkt finansowy będzie dla Ciebie najbardziej korzystny? Potrzebujesz pomocy w określeniu swoich celów finansowych? Może rozważasz kredyt i obawiasz się czyhających na Ciebie pułapek i zagrożeń? Nie trać czasu, nie trać pieniędzy – czytaj!

Kluczem do sukcesu jest efektywność i dostosowanie do panującej koniunktury. Twoim sprzymierzeńcem jest świadomość finansowa, błyskawiczny dostęp do wszelkich potrzebnych Ci i bieżących informacji. Myśl o swojej karierze i przyszłości. Dowiedz się, jak możesz zwiększyć swój dochód i pomnożyć oszczędności poprzez trafione inwestycje. Wykorzystaj zaprojektowane dla Ciebie moduły analiz finansów osobistych w programie Mister Budget. Osiągaj najwyższe zyski, na jakie Cię stać, kierując się zdroworozsądkowymi wskazówkami eksperta. Po zaznajomieniu się z książką i programem będzie Cię na to stać w dużo większym stopniu.

Sprawne gospodarowanie zasobami finansowymi:

  • Wyrób sobie nawyk planowania, cechujący ludzi sukcesu
  • Zapoznaj się z przeglądem rynków inwestycyjnych
  • Nie lekceważ ubezpieczania siebie i swojego majątku
  • Poznaj zależność między czasem a wartością pieniądza
  • Prześledź zastosowanie analiz programu Mister Budget Business
  • Zadbaj o dostatnią i bezpieczną przyszłość dla siebie i swojej rodziny

BONUS 50 ZŁ

Program Mister Budget Business jest wyjątkową na naszym rynku, wielofunkcyjną aplikacją do Zarządzania finansami osobistymi. Czy umiesz już organizować i planować swoje finanse? Wiesz, jak racjonalnie oszczędzać i inwestować? Pragniesz zadbać o swoją przyszłość i bezpieczeństwo finansowe? Wystarczy, że podasz 4 słowo z 20 strony książki „Finanse osobiste. Świadome zarządzanie własnym portfelem” autorstwa Marka Lipińskiego i odbierzesz swój program Mister Budget Business 50 zł taniej!

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: one press
Autor: Marek Lipiński
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 158x235
EAN: 9788324610181
ISBN: 978-83-246-1018-1
ID: 152955

Zobacz również

Finanse osobiste. Świadome zarządzanie własnym portfelem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...