TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Seria: Boża ekonomia

Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia! Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie.

Jeżeli masz w sobie wolę realizowania marzeń, stworzenia wspaniałych rzeczy dla siebie i dla innych, Bóg dokona w twoim życiu wspaniałych dzieł. Jeśli tylko zechcesz, Bóg sprawi, że będziesz miał moc do zmiany, że twoja historia będzie zmieniała życie wielu ludzi. Urodziłeś się, by – z mocą Bożą – wykonywać wielkie dzieła.

Bez względu na to, jak zagmatwana jest teraz Twoja sytuacja ekonomiczna, Bóg pomoże Ci z niej wyjść!

W tej książce odnajdziesz nadzieję i dostaniesz bardzo konkretne narzędzia, które pomogą Ci wyjść z długów i mieć kontrolę nad Twoimi finansami. Znajdziesz w niej pomysły na to, jak zaoszczędzić i dowiesz się, jak w 10 krokach dojść do wolności finansowej.

Świadectwa do tej książki napisali ludzie, którzy doświadczyli uzdrowień finansowych, a byli w sytuacjach - po ludzku mówiąc - beznadziejnych. Przyszli do Boga z prośbą o pomoc i doznali wyprowadzenia z niewoli długów, z którymi wcześniej sobie nie radzili. Dzięki nim uwierzysz, że nie jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Małgorzata Nowicka, Wojciech Nowicki
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 302
Wymiar [mm]: 160x235
EAN: 9788363459499
ISBN: 978-83-63459-49-9
ID: 339678

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Seria: Boża ekonomia Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Seria: Boża ekonomia
31.09 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...