TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Franciszkanin z SS. Prawdziwa historia Gereona Goldmanna OFM

Ocena:
(6 opinii)

Ksiądz Goldmann opowiada o własnych, nieprawdopodobnych wojennych przeżyciach, o tym, jak wielokrotnie unikał niemal pewnej śmierci oraz o diabelskim prześladowaniu, jakie dotykało jego i innych żołnierzy -katolików z powodu ich wiary. Z opowieści tej wyłania się wyjątkowe świadectwo o dziełach Bożej Opatrzności i nieśmiertelnej mocy miłości, modlitwy, wiary i ofiary.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra

Ksiązka ukazuje niezwykłą historię - powołania człowieka. Dobra pozycja dla kapłanów i kleryków.

autor opinii: Adam Roguski

Niesamowita!

"Franciszkanina z SS" wypożyczyłam z biblioteki - dla siebie. Książka bardzo mi się spodobała, a że zbliżały się święta, postanowiłam kupić ją w prezencie dla taty. Martwiłam się jednak czy to dobry pomysł, bo nie należy on do miłośników literatury. Okazało się, że moje obawy były zbyteczne - to co się później działo, przeszło moje najśmielsze oczekiwania...
Tato wprost nie mógł oderwać się od tej książki! Historia wciągnęła go już od pierwszych stron! Nieczęsto widziałam go z książką w ręku, a tej lekturze poświęcał każde niedzielne popołudnie.
"Franciszkanin z SS" to naprawdę niezwykła pozycja. Historia losów Gereona Goldmana jest tak nieprawdopodobna, dlatego że to nie on jest jej autorem, lecz BÓG.
Polecam KAŻDEMU!

autor opinii: Patrycja

Lepsza niż seriale

Wziąłem książkę ze sobą na delegację. Miałem zamiar wieczorem poczytać. Niestety wziąłem też komputer. Na szczęście, w czasie, gdy go włączyłem, żeby pooglądać seriali zajrzałem do książki. Następne 3 dni spędziłem czytając. Nic nie oglądnałem prócz kartek zapisanych literkami.

W książce ukazano stronę niemiecką podczas 2 Wojny Światowej. Mogłem się przekonać, jak wyglądała ta demonizowana "druga strona". Nie zawiodłem się. Fabuła trzyma w napięciu, jest przeplatana scenami pełnymi humoru. Mnie się bardzo podobała i żałuję jedynie, że jest taka krótka.

autor opinii: Dariusz Legiżyński

Niebanalna

Rzeczy ważne przenikające fascynującą historie życia. Dobrze się czyta, trudno się oderwać :)

autor opinii: Jadzia

Bardzo dobry wybór

Opisana historia niewiarygodna. Jak widać w tej książce życie niesie czasami takie rozwiazania,ze najleprzym pisarzom się nie śniły. Piięknie jest pokazana siła modlitwy, moc wiary w działanie Boga i to, że wielkie dzieła powstają mimo przeciwności losu.Czyta się bardzo dobrze. Polecam wszystkim.

autor opinii: Ewa Kubicka

Rewelacja!

Wstrząsająca historia ale dająca nadzieję.Polecam gorąco.

autor opinii: R.Czarny

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Polwen
Autor: Gereon Goldmann OFM
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 326
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788375570779
ISBN: 9788375570779
ID: 152351

Zobacz również

Franciszkanin z SS. Prawdziwa historia Gereona Goldmanna OFM
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...