TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona (książka + 3CD)

Pokonaj strach i zacznij pełnić swoją misję!

W tym momencie jak Ci się wszystko rozsypuje, żebyś sobie potrafił powiedzieć: Właśnie rozpoczyna się największa jazda mojego życia.

o. Adam Szustak OP

Jest taka ścieżka, taka misja i takie zadanie, które możesz wypełnić tylko Ty. Jeżeli Ty nie pójdziesz tą ścieżką, to nie pójdzie nią nikt.

Twoje serce doskonale wie, jaka jest Twoja misja. Ty doskonale wiesz, jaka jest Twoja misja, nawet jeśli nie potrafisz tego z siebie wydobyć! Ona jest w Tobie! Największą przeszkodą na tej drodze jest jednak zawsze strach. Aby odkryć i realizować tę misję, trzeba go przezwyciężyć. A to zrobił młody Gedeon...

Zaczynał jako chłopak najgorszy w swojej rodzinie, który robił rzeczy bezsensowne, rzeczy prowadzące donikąd. Skończył jako legenda swojego narodu. Jako bohater, który poprowadził swoich ludzi do zwycięstwa.

Historia Gedeona, bohatera Księgi Sędziów, jest doskonałą lekcją (a czasami antylekcją) tego, jak radzić sobie ze strachem i realizować misję zadaną nam przez Boga. Wsłuchaj się w Słowo Pana i rozbij z nami swój garnek strachu.

Jeżeli chcesz pokonać swój strach, sięgnij po Lekcje Gedeona - Garnek Strachu.

"Garnek strachu" to spotkanie ze Słowem, które pomoże Ci w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz z Twoimi lękami i pokonać je. Spotkanie tym ważniejsze, że w pełni zanurzone w Piśmie Świętym i Jego mądrości.

O. Adam Szustak OP w jedyny i niepowtarzalny sposób poprowadzi Cię po zdarzeniach z życia Gedeona. Poznasz historię człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który boi się, ciągle potrzebuje znaków i potwierdzenia swojej siły.

To rzecz o Bogu, Największym Kreatorze i Ojcu, który zaskakuje nas swoim poczuciem humoru. W końcu to opowieść o Tobie i Twoim zwycięstwie, które nadejdzie, jeśli tylko zdecydujesz się wykonać pierwszy krok.

Rozbij swój garnek strachu i zacznij wreszcie pełnić swoją misję!"Garnek Strachu" wydany został w serii "Jestem legendą", która porusza ważne aspekty życia współczesnego człowieka, opierając się na przykładach wielkich postaci Starego Testamentu. Dotychczas dzięki Józefowi egipskiemu poznawaliśmy sposoby wychodzenia z kryzysu, odkrywania swoich pasji i talentów, a za przykładem Mojżesza - bycia przywódcą samego siebie.

O. Adam Szustak - dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje.

Do książeczki dołączone są 3 płyty CD.

Zobacz ten audiobook również w formie książki papierowej.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: MO-REcords
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 38
Wymiar [mm]: 130x140
EAN: 9788393527786
ISBN: 978-83-935277-8-6
ID: 270092

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona (książka + 3CD) Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona (książka + 3CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...