TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jestem legendą 1 (książka + 2 CD)

Naucz się, jak wychodzić z kryzysów!
Dowiedz się, jak przekuć porażkę w sukces!
Sprawdź, jak dobrze reklamować siebie!
Stań się prawdziwym liderem!

Ta płyta pomoże Ci odkryć swój talent, powołanie i Bożą obietnicę. Autor mówi, jak pokonywać przeciwności losu i jak wygrywać w swoim życiu! Kup ją i zmień swoje życie!

Trzynaście lat życia Józefa "egipskiego" obfitowało w kryzysowe doświadczenia: został zdradzony oraz sprzedany przez braci, niesłusznie oskarżony o gwałt i osadzony w więzieniu. Nie obwiniał jednak innych, ale rozwijał swoje talenty.

Te tragiczne wydarzenia, dzięki odpowiedniej postawie, której nauczysz się słuchając tego audiobooka, zaprowadziły Józefa na szczyt - stał się zarządcą Egiptu równym faraonowi, czyli de facto całego ówczesnego świata.

Niesamowita historia odkrywania swojej tożsamości, inspirujące lekcje doskonalenia talentu, prawdziwy model przywódcy. Ty też możesz stawać się LEGENDĄ. Co więcej - powinieneś! Taki jest Boży zamysł!

Płyta z wartościowym i mądrym nauczaniem, pełna pasji, charakteru, zaskakująca, mocna.

Audiobook został nagrany w czasie rekolekcji dla biznesmenów. Płyta zawiera w środku opakowania zestaw ćwiczeń, które napisał Fabian Błaszkiewicz. Pomogą Ci wykorzystać to nauczanie w życiu, przekuć kryzysy w sukces, odnaleźć cel życiowy, pomnażać talenty, a wszystko w świetle Słowa Bożego!

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: MO-REcords
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
EAN: 9788393527748
ID: 271551

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jestem legendą 1 (książka + 2 CD) Jestem legendą 1 (książka + 2 CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...