TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Obudź w sobie przywódcę. Lekcje Mojżesza (książka + 2CD)

"Obudź w sobie Przywódcę - lekcje Mojżesza" to najmocniejsze nagranie Fabiana Błaszkiewicza, dokonane 15 września 2012 w Krakowie.

Książka i 2 płyty CD z serii Jestem Legendą.

Tym razem przyglądamy się życiu Mojżesza, który był przywódcą wyjątkowym. Wyprowadził z Egiptu cały naród Izraelitów, otrzymał od Boga Prawo, był łącznikiem między Narodem a Bogiem.

Korzystając z doświadczenia Mojżesza obudź w sobie Przywódcę! Stań się Przywódcą swojego życia!

Przeprowadź rewolucję w swoim życiu! Zacznij panować nad swoim życiem, czasem, decyzjami. Sprawdź, czy jesteś żywym trupem, ocaleńcem, bidulą czy tancerzem - to pomoże Ci zrozumieć przyczynę Twoich zachowań i zapanować nad nimi.

Poznaj szokujące fakty dotyczące związku między aborcją a syndromem ocaleńca. W kontekście własnej śmierci stań twarzą w twarz z prawdą o swoim życiu.

Dowiedz się, jak zarządzać i czym zarządzanie różni się od przywództwa. Dowiedz się, jak inspiracyjne przywództwo - światowy trend dający świetne efekty - możesz wykorzystać w swoim życiu.

Zajmij się życiem!

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: MO-REcords
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 140x130
EAN: 9788393527731
ISBN: 978-83-935277-3-1
ID: 271391

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Obudź w sobie przywódcę. Lekcje Mojżesza (książka + 2CD) Obudź w sobie przywódcę. Lekcje Mojżesza (książka + 2CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...