TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Giełda. Podstawy inwestowania

Giełda od A jak "akcja" do Z jak "zysk".

Ta książka to skarbnica podstawowych informacji o polskiej giełdzie. Podstawowych, czyli takich, które powinien koniecznie poznać początkujący inwestor, zanim zdecyduje się na ulokowanie środków finansowych w akcjach spółek.

Brak tej wiedzy może mieć bardzo negatywne skutki dla portfela osoby rozpoczynającej przygodę z rynkiem akcji. Wydaje się zresztą, że luki w edukacji giełdowej na poziomie podstawowym wykazują także gracze o dłuższym stażu.

Problemy światowego systemu finansowego w latach 2007-2009 oraz późniejszy kryzys zadłużeniowy w strefie euro dotknęły również GPW i uszczupliły portfele krajowych inwestorów o niewyobrażalne wcześniej kwoty.

Krach z ostatnich lat porażał skalą, jednak przecież kryzysy na rynkach akcji to nie nowość w świecie wielkich pieniędzy. To, co uderza najbardziej, to fakt, że przecież przynajmniej strat można było uniknąć.

Inwestorom w okresie galopującej hossy często wydaje się, że gra na giełdzie to łatwa i przyjemna droga do fortuny. Niestety, większość z nich nawet nie przypuszcza, jak bardzo się myli.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: one press
Autor: Adam Zaremba
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 158x235
EAN: 9788324680504
ISBN: 978-83-246-8050-4
ID: 282149

Zobacz również

Giełda. Podstawy inwestowania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...