TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Głos w wietrze

Ocena:
(18 opinii)

Głos w wietrze" – pierwszy tom trylogii „Znamię lwa” – to jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Porywająca akcja, wiarygodne sylwetki psychologiczne, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym, zaskakująco podobny do współczesnego świata – to wszystko złożyło się na sukces powieści, którym jest zarówno popularność wśród czytelników, jak i uznanie krytyków oraz prestiżowe nagrody.

Opinie naszych Klientów (18 opinii)Napisz swoją opinię

Fantastyczna książka

Książkę przeczytałam jednym tchem! Świetnie napisana powieść przenosząca nas w czasy wczesnego chrześcijaństwa; porusza problemy wiary i zawierzenia, ale też relacji rodzice - dzieci.
Polecam całą Trylogię!

autor opinii: AniaK

ocena

każda książka, która wzbogaca moją wiarę jest wartościowa, a ta oraz inne książki są zawsze dla mnie budujące, bo przybliżają mi niebo

autor opinii: Wiesława Majdańska

Cudowna

Piękna,wzruszająca opowieść,miałam wrażenie że tam jestem i rozumiem dotkliwie przeżycia bohaterów.Autorka niezwykle utalentowana pisząc swoje książki przypomina o potężnej miłości Boga do człowieka.Pokazuje jak Bóg patrzy na ludzi i ich życie,nam się tylko wydaje że niby nic się nie dzieje,albo spotyka nas zło,nieszczęście.To wszystko jest potrzebne z najgorszej sytuacji i cierpienia uczymy się i wzrastamy a nasza dusza potrafi jeszcze zakwitnąć dla Niego.Gorąco polecam,mam nadzieję ze uda mi się kupić 2 i 3 część.

autor opinii: Basia Kruszyk

bestseller!

Doskonała książka,poruszająca do szpiku kości,niezwykła.Pokazuje wiarę taką ,jaka w każdym chrześcijaninie powinna być.Rzym w I wieku i świat współczesny naprawdę niewiele się różnią.Tylko Boży ludzie,służący z miłością,mogą coś zmienić.

autor opinii: Agnieszka Kaczmarek

Piękna,Rewelacyjna

Piękna książka o miłości,silnej wierze i o dobru .Bardzo dobrze się czyta,wciągająca.Każdy powinien ją przeczytać.

autor opinii: Kasia

Najlepsza powieść chrześcijańska!

Wspaniała i niesamowita! Polecam całą trylogię; autorka pisze tak iż ma się wrażenie jakby się było w starożytnym Rzymie. Czułam się jakbym stała i obserwowała Hadasse :) Porusza serce. Każdy komu wcisnęłam tę książkę wśród znajomych był nią zachwycony.

autor opinii: Kinia

Bardzo dobra książka

Ksiązka podobała się bardzo mojemu 16 letniemu synowi, teraz prosi mnie o następne części trylogii , które są nieosiągalne.

autor opinii: Christine

Gorąco polecam!!

Przeczytałam jednym tchem całą trylogię . Naprawdę warto sięgnąć po te książki.

autor opinii: Joanna Wojtaczka

Polecam

Wciągająca, wzruszająca powieść, przenosząca czytelnika do czasów starożytnego Rzymu i początków chrześcijaństwa. Polecam.
Polecam też zakupy w tej Księgarni...szybko, solidnie, a z powodu trzydniowego opóżnienia w dostawie otrzymałem informację o tym fakcie i dodatkowo powieść gratis. Dziękuję, pozdrawiam

autor opinii: Ireneusz M.

ciekawe

Ksiązka o tym, jak różnie ludzie radzą sobie ze swoimi emocjami/namiętnościami.
Te schematy są niezmienne od wieków.
Szkoda, że pozostałe tomy trylogii są niedostępne.

autor opinii: janek

szczerze polecam

Kupiłem tę książkę jako prezent dla Mamy, która interesuje się starożytnym Rzymem. W krótkim czasie przeczytała ją dwa razy.

autor opinii: Paweł Pustelnik

książka tak wciągająca, że trudno się od niej oderwać, polecam na wakacyjne wieczory /jak i pozostałe dwie części trylogii/

autor opinii: Iwona

moja ocena

Książkę tę czytałam z wielkim zainteresowaniem . Lekko odbierana przeze mnie powieść , jednocześnie budząca głębsze refleksje . Dużo opisu wojny i walk gladiatorów sprawiło ,że większe wzięcie miała u mężczyzn. Warto przeczytać , ciekawe tło historyczne

autor opinii: Bronisława Drelich

Niesamowita TRYLOGIA

Polecam wszystkim którzy lubią czytać ciekawe książki.Cała trylogia niesamowicie wciągająca.

autor opinii: Mariola Niechciał

rewelacyjna

Fantastyczna książka. Wszystkie częśći przeczytałam jedna po drugiej. Nie mogłam się oderwać. Bardzo wciągająca. Rewelacja.

bardzo dobra

trudno opisać. książka jest niesamowita.

gorąco polecam !!!!!!!!!!

nie wieczory lecz noce będą zbyt krótkie na czytanie trylogii ! Rewelacja !!!

gorąco polecam

Przeczytałam całą trylogię i szczerze mówiąc nie mogłam się od niej oderwać. Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie dobrą literaturę. Ostrzegam, z tą książką wieczory będą za krótkie.

autor opinii: s.Leticja

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Polwen
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 612
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788375571004
ISBN: 978-83-7557-100-4
ID: 193530

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Głos w wietrze Głos w wietrze
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...