TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Znamię lwa. Tom 1. Głos w wietrze

I tom trylogii "Znamię lwa".

"JEST TYLKO JEDNA PRAWDZIWA WŁADZA NA TEJ ZIEMI, DZIEWCZYNO, I JEST TO WŁADZA RZYMU" - usłyszała młodziutka chrześcijanka Hadassa, kiedy została sprzedana jako niewolnica. Jednak już wkrótce Rzym miał się przekonać, że prawda jest zupełnie inna.

Hadassa trafia do bogatej rzymskiej rodziny, poznaje tam przystojnego Markusa i jego młodszą siostrę Julię. W tym samym czasie germański wódz Atretes zostaje wzięty do niewoli i trafia na rzymską arenę jako gladiator.

Niedługo potem miłość Markusa i Hadassy oraz związek Atretesa i Julii doprowadzają do wydarzeń, które zburzą całe ich dotychczasowe życie.

Francine Rivers jest pisarką aktywną od ponad trzydziestu lat. W latach 1976-1985 odnosiła sukcesy na rynku beletrystyki dla szerszego grona odbiorców, zdobywając liczne nagrody. W 1986 powróciła do głębokiej wiary chrześcijańskiej. Odtąd Francine Rivers publikuje na rynku wydawnictw chrześcijańskich, a jej książki wciąż cieszą się uznaniem zarówno krytyków, jak czytelników.

Została nagrodzona złotym medalem amerykańskiego Ewangelicznego Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Wydawców ECPA, zaś Amerykańskie Stowarzyszenie Autorów Romansów wyróżniło prestiżową nagrodą RITA aż trzy inne powieści. Autorka wyznaje, że poprzez swoje pisarstwo stara się zbliżać czytelników do Boga oraz że pragnie czcić i wielbić swoją pracą Chrystusa w podzięce za to, w jaki sposób wpłynął i wciąż wpływa na jej życie.

Zobacz tę książkę również w twardej oprawie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bogulandia
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 658
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363097073
ISBN: 9788363097073
ID: 267190

Zobacz również

Znamię lwa. Tom 1. Głos w wietrze
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...