TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Godzina święta. Nabożeństwa eucharystyczne

Ocena:
(4 opinii)

Niniejsza książka to praktyczna pomoc duszpasterska. Stanowi ją 12 gotowych zestawów do wykorzystania w czasie nabożeństw eucharystycznych, takich jak: Godzina święta, adoracja Najświętszego Sakramentu w pierwsze piątki lub w pierwsze niedziele miesiąca czy adoracje-czuwania. Zestawy te zawierają teksty rozważań-modlitw oraz modlitwy wiernych. Autor proponuje też tytuły pieśni, które są stosowne do odśpiewania w trakcie danego nabożeństwa.

Teksty rozważań są tematycznie dobrane do poszczególnych okresów roku liturgicznego lub roku kalendarzowego. Napisane są językiem pięknym, barwnym i żywym, a ich treść odnosi się do głębokich prawd o Bogu i o człowieku.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Godzina Święta książka.

Bardzo dziękuję że natrafiłem na wasz portal i bardzo cenną pozycję. Ciekawe piękne trafne i dające do myślenia rozważania do adoracji i nie tylko.
Dziękuję i pozdrawiam

autor opinii: Mateusz Zagórski

polecam

zbiera całą historię zbawienia pomaga ją zgłębić , przynajmniej mi pomogła zastanawiać się nad adoracją , bo w trakcie godziny milczenia przed wystawionym sakramentem człowiek na prawdę może się słabo czuć . wiec polecam tym co jak ja pragną ciszę wypełnić dobrymi rozważaniami właśnie tę pozycję

autor opinii: joanna kopeć

wskazówka - przykład

dla praktykujących jest to dobra wskazówka do własnych, głębszych rozważań.

autor opinii: Sebastian Chojnacki

Moja ocena

Książka podaje bardzo ładne rozważania i modlitwy na każdy miesiąc roku. Łatwo się czyta, przystępny język, dla starszych ludzi większa czcionka. Polecam.

autor opinii: Anna Pochopień

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: ks. Tadeusz Chromik SJ
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 154
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788374821186
ISBN: 9788374821186
ID: 57889

Zobacz również

Godzina święta. Nabożeństwa eucharystyczne
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...