TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Grunt to rodzinka! Siedem zasad szczęścia rodzinnego

Jeśli szukasz szczęścia, to poznaj ścieżki prowadzące do szczęśliwego życia rodzinnego. „Grunt to rodzinka!” ukazuje fundamenty rodziny, której struktura tak mocno zmieniła się w ostatnich czasach.

Autor książki napełnia nas otuchą, że mimo rozchwiania wynikającego z różnych wzorców kulturowych i uwarunkowań prawnych, jesteśmy w stanie stworzyć zdrową rodzinę. Daje recepty, jak kształtować życie familijne pod okiem Boga. I robi to bez zadęcia i z humorem.

Michel Martin-Prével - od 1981 roku należy do Wspólnoty Błogosławieństw. Po trzydziestu dwóch latach małżeństwa został wdowcem; ma troje dzieci. W 2009 roku przyjął święcenia kapłańskie. Kieruje centrum rekolekcyjnym w Nouan-le-Fuzelier. Od ponad dwudziestu lat pomaga małżeństwom przeżywającym trudności oraz osobom rozwiedzionym. Jest przewodnikiem duchowym wspólnoty Communion Notre-Dame de l’Alliance, której członkami są chrześcijańscy małżonkowie żyjący samotnie na skutek separacji, zdecydowani kroczyć drogą wierności, przebaczenia i nadziei.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Michael-Martin Prével
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 129x199
EAN: 9788370339807
ISBN: 9788370339807
ID: 326432

Zobacz również

Grunt to rodzinka! Siedem zasad szczęścia rodzinnego
32.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...