TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Hymn o miłości. Medytacje

Jest to kolejnca publikacja z serii "Medytacje o...". Autor, ks. Lucjan Szubartowski, zaprasza tym razem Czytelnika do zamyślenia się nad istotą miłości...

Co w człowieku kocha się najdłużej? Jego TAJEMNICĘ. Książka ta jest zamyśleniem się nad istotą miłości, życiowym, poruszającym serce, urzekającym komentarzem do Hymnu o miłości św. Pawła z 1 Kor 13, 1-13.

Jej Autor, ks. Lucjan Szubartowski, przez ponad 25 lat pracował z młodzieżą, spotykał się z nią na katechezie, prowadził zespół muzyczno-wokalny, głosił rekolekcje. Zapiski, konspekty, homilie - przez lata wiele się ich zebrało. Naznaczony cierpieniem z powodu m.in. nieuleczalnej choroby, myślał o opublikowaniu swoich notatek. Nie zdążył. Pragnienie to starają się spełnić jego przyjaciele.

"Hymn o miłości" jest to druga, po "Medytacjach o... Dekalogu", publikacja tego Autora. Zawiera obrazowe przykłady, proste, konkretne pytania. Stanowi wartościową lekturę dla wszystkich: dla młodych i starszych, dla tych, którzy szukają miłości Boga i miłości drugiego człowieka, dla już zakochanych oraz dla tych, którzy czując się kochani przez Boga, pragną kochać coraz goręcej.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Gaudium
Autor: Lucjan Szubartowski
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788375480641
ISBN: 9788375480641
ID: 194651

Zobacz również

Hymn o miłości. Medytacje
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...