TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość, która zmienia wszystko

Czym tak naprawdę jest miłość i skąd pochodzi?

Miłość jest czymś absolutnie niezwykłym. Potrzebujemy jej bardziej niż fizycznego pokarmu czy wody. Jej znaczenie wykracza daleko poza wymiar ziemskiego życia.

Jest dla nas jak powietrze, którym oddychamy, by żyć. Miłość jest też przestrzenią, w której możemy się rozwijać i dobrze funkcjonować.

Dlatego być kochanym to największa tęsknota i potrzeba każdego z nas, ludzi, a brak miłości jest zawsze osobistą tragedią: zatrzymuje w nas prawdziwe życie.

W każdym nowym dniu naszego życia możemy korzystać z tego, kim Bóg jest dla nas i czym chce nas obdarować w zakresie naszych osobistych potrzeb.

Każdego dnia mamy możliwość poznać coś nowego na Jego temat. Im lepiej Go znamy, tym potężniejszy jest dla nas i bardziej nieograniczony w swoich możliwościach.

A to w niezwykły sposób wzmacnia naszą wiarę, byśmy sięgali po więcej wszystkiego, co Bóg chce nam darować z miłości do nas.

Czy chcesz doświadczyć życia pełnego radości, odwagi, pasji i niezwykłych przeżyć? Otwórz się na miłość, która jest w stanie zmienić każdy aspekt twojego życia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Koinonia
Autor: Alina Wieja
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 115x205
EAN: 9788364489105
ISBN: 9788364489105
ID: 314807

Zobacz również

Miłość, która zmienia wszystko
14.54 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...