TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak ogień, który pali. Osoba konsekrowana otwarta na dar Ducha Świętego

Ocena:
(2 opinii)

"Nie kto inny jak Duch Święty sprawia, że w ciągu tysiącleci coraz to nowi ludzie odkrywają zachwycające piękno trudnej drogi życia konsekrowanego. To On skłania ich do dawania pełnej odpowiedzi. To ON formuje dusze i serca powołanych, upodabniając ich do Chrystusa" (Vita consecrata, 19).

I o tym jest ta książeczka.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Manowce języka

Manowce języka, które wiodą na manowce ducha - tak niestety muszę określić tę książkę. Autor ślizga się po powierzchni teologicznych pojęć i psychologicznych schematów, nie dotykając głębi rzeczywistości. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć, jak w swojej szarej codzienności współpracować z Duchem Świętym, nie dowie się tego. Najbardziej symptomatyczne wydaje mi się, że tekst nie zawiera ani jednej wskazówki jak się modlić. Zamiast tego proponuje teorię, że chrześcijanin ma obowiązek wyrzec się własnej kultury w imię relacji z drugim człowiekiem, żeby nie być "kategorycznym". Gdzie coś takiego prowadzi, niech każdy sam osądzi. Zdecydowanie nie polecam.

autor opinii: M. W.

Odwaga świętości...

Odwaga świętości... o której myślę czytając kolejną ksiązkę tego autora nie jest możliwa bez otwarcia się na działanie Ducha Świętego..Ta ksiązka podpowiada, jak mogą to przeżywać na drodze powołania osoby konsekrowane...ale czy tylko? Wszk prośba Jana Pawła II: Nie lękajcie się być świętymi dotyczy każdego...

autor opinii: Marzena Chmiel

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: o. Amedeo Cencini FdCC
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 120 x 180
EAN: 9788360703298
ISBN: 9788360703298
ID: 57527

Zobacz również

Jak ogień, który pali. Osoba konsekrowana otwarta na dar Ducha Świętego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...