TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak szukać i znajdować wolę Bożą?

Ocena:
(1 opinii)

To książka, która wyrosła na gruncie bogatych doświadczeń autora jako rekolekcjonisty i kierownika duchowego.

Pytanie zadane przez autora w tytule książki może brzmieć jak obiecująca reklama: "Przeczytaj tę książkę, a przekonasz się, że wszystkie trudności i problemy życia duchowego zostaną rozwiązane".

Ale już na pierwszych stronach widzimy, że nie ma tu nic z taniej reklamy. Ojciec Józef Augustyn przez cały czas rozważań ukazuje, że szukanie i znajdowanie woli Bożej łączy się z wielkim trudem człowieka. Jest to jednak trud celowy i sensowny.

Sytuacja każdego człowieka jest inna i dlatego wymaga osobistego rozeznania, a nierzadko również pomocy kompetentnych i doświadczonych duchowo osób.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Kto szuka, ten znajdzie. Dobry przewodnik po drodze.

Był taki czas w moim życiu, że zupełnie nie miałam pomysłu na siebie i swoje życie. Wtedy odszukałam tę książkę. Czytałam ją z ogromną nadzieją, że w końcu zrozumiem, czego Bóg ode mnie chce. Nie znalazłam tego w książce. Przyszło potem. Ale książka pomogła mi w SPOKOJNYCH poszukiwaniach. Zapamiętałam: jest czas "pocieszenia", gdy czujesz, że życie stoi przed Tobą otworem, że cokolwiek zechcesz - otrzymasz i niczego do szczęścia Ci nie brakuje. Wtedy - SPOKOJNIE, to tylko emocje zdobywczo grają na werblach. I jest czas "przygnębienia", w którym czujesz, że nic Ci się nie układa i nigdy nie ułoży, nikt Cię nie kocha, wszyscy Cię wkurzają. Wtedy - SPOKOJNIE, to tylko emocje zawodzą żałobnie na piszczałkach.
Ta książka dobrze prowadzi, choć drogę każdy przebyć musi sam.

autor opinii: Ewa Kaleta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: o. Józef Augustyn SJ
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 172
Wymiar [mm]: 124x194
EAN: 9788377670811
ISBN: 9788377670811
ID: 240136

Zobacz również

Jak szukać i znajdować wolę Bożą?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...