TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak uczyć się efektywnie

Ocena:
(1 opinii)

Książka pomaga opanować techniki skutecznego uczenia się. Opisuje operacje myślowe potrzebne do zrozumienia i zapamiętania materiału, który jest przerabiany na wyższych uczelniach i szkołach średnich. Opisuje też typowe problemy studentów z motywacją i podaje pewne sugestie, jak sobie z nimi radzić.

Opanowanie zasad i technik opisanych w niniejszej książce pomoże uczyć się wydajniej i uzyskiwać lepsze oceny. Nie wystarczy wiedzieć, że trzeba zrozumieć temat, zadawać pytania czy przypomnieć sobie przeczytany materiał. Trzeba wiedzieć, jak konkretnie wykonać te zadania i – co równie ważne- w jaki sposób można samemu ocenić, czy wykonuje się je prawidłowo.

Podobnie w odniesieniu do motywacji nie wystarczy powiedzieć studentom, aby byli dojrzali, wyznaczali cele, nie denerwowali się podczas egzaminu lub aby uczyli się na własnych błędach. Trzeba wiedzieć jak tego dokonać w praktyce. Książka adresowana do studentów, uczniów szkół średnich, rodziców, nauczycieli i pedagogów.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Ksiązka poprawiła jak dla mnie sposób myślenia jak się uczyć, w jaki sposób ja się uczę, gdzie jest błąd i jak go rozwiązać aby lepiej rozumieć to co się czyta jak wiązać fakty,wiadomości, i budować na tym wiedzy. POLECAM

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Nakom
Autor: Edwin A. Locke
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 186
Wymiar [mm]: 160x220
EAN: 9788389529596
ISBN: 9788389529596
ID: 151492

Zobacz również

Jak uczyć się efektywnie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...