TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić. 21 sekretów dla kobiet

Ocena:
(2 opinii)
  • Jesteś jedną z wielu... czy tą jedyną?
  • Jesteś kimś „na teraz”... czy kimś „na zawsze”?

Wyruszając na poszukiwania tego jedynego, pamiętaj, by samej się nie zgubić!

Samotne kobiety często czują, że w pojedynkę muszą szukać odpowiedzi na najgłębsze pytania dotyczące miłości i intymności.

Niektóre zgadzają się na przelotne związki, z nadzieją, że w ten sposób odnajdą miłość. Inne boją się nawet mieć nadzieję.

Przychodzi taki moment, w którym każda kobieta potrzebuje zapewnienia, że problem nie tkwi w niej samej ani w jej wymaganiach.

W książce "Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić" odkryjesz 21 strategii, które pomogą ci podnieść poprzeczkę, zamiast siedzieć na niej i czekać, aż w twoim życiu pojawi się książę z bajki.

Może nadszedł już czas, byś odkryła miłość, która pomoże ci stać się prawdziwą tobą?

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo ciekawa ksiazka

Ciekawe spojrzenie na relacje damsko-męskie, na moim etapie życia wręcz bezcenne rady. Polecam

autor opinii: Kasia

Jest moc!

Książka zaintrygowała mnie od samego początku, ale nie sądziłam, że okaże się AŻ tak dobra! Choć odnosi się do tematu relacji miłośnych, to w zasadzie można też powiedzieć, że jest swoistym kompendium na temat kobiecości. ;) Tak czy inaczej temat budowania relacji z tym jedynym jest tu świetnie i pięknie przedstawiony. Do tematu tworzenia tej wyjątkowej relacji w swoim życiu podchodzi się tu bardzo mądrze, bo książka nie dotyczy tylko etapów rozwoju relacji miłosnej, ale może nawet przede wszystkim czasu przed, czasu samotności. Można też uzyskać sporo wiedzy na temat mężczyzn. To co podoba mi się w tej książce niezwykle to to, że nie tylko przedstawia pewne problemy w kontekście zasad wiary, ale odwołuje się do przykładów z życia wziętych, a także do... nauki! Niezwykłe jest to, że wiele zasad i Bożych sposobów działania okazuje się najlepszych także z np. biologicznego punktu widzenia! Sama byłam w pozytywnym szoku czytając niektóre argumenty. Kilka było dla mnie naprawdę totalną nowością. Nawet ateiści zostają bezbronni wobec takich argumentów! Książka pozwala bardziej zrozumieć siebie jako kobietę, daję ogromną wiedzę na temat najlepszych i godnych sposobów wzbudzania zainteresowania wśród płci przeciwnej, ale pozwala także uporać się z wieloma kobiecymi zranieniami i porusza tematy, których patrząc dość płytko, nie powiązalibyśmy z tytułowym problemem. Książka jest naprawdę genialna. Po prostu nic dodać nic ująć. Ja już obmyślam którym znajomym mi kobietom ją pożyczyć czy sprezentować. :) Z racji swojego uniwersalnego charakteru oraz tego, że autorzy kierują swoje słowa do kobiet w każdym wieku (czasem zwracając się do licealistek, czasem do dorosłych kobiet pracujących) będzie świetna dla każdej kobiety, począwszy od nastolatek, a kończąc na już dojrzałych i świadomych kobietach, które jednak wciąż nie spotkały tego jedynego. Naprawdę bardzo, bardzo polecam ją innym kobietom! :)

autor opinii: Małgorzata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Jason Evert, Crystalina Evert
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 440
Wymiar [mm]: 135x210
EAN: 9788375167351
ISBN: 9788375167351
ID: 313125

Zobacz również

Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić. 21 sekretów dla kobiet
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...