TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kobieta z klasą. Poradnik

Ocena:
(8 opinii)

Praktyczny poradnik dla kobiet o kreowaniu własnego wizerunku i korzystaniu z mody.

Wygląd zewnętrzny kobiety zawsze wywołuje efekt, niezależnie od tego, czy ona tego chce czy nie. Jej prezencja dużo o niej mówi. Swoim sposobem ubierania się i zachowaniem kobieta pokazuje światu, co ma w swoim wnętrzu.

Zawsze jest to dla niej pierwszą i najbardziej bezpośrednią formą wyrażenia siebie samej. Wygląd osobisty mówi o niej i definiuje ją.

Właściwy cel ubierania się związany jest ze świadomością własnej godności. Idealną intencją jest: poprzez swój ubiór podkreślać własną godność jako niepowtarzalnej osoby stworzonej przez Boga oraz starać się ofiarować osobom z naszego otoczenia dar w postaci przyjemnego wyglądu. O tym, jak to zrobić, przeczytamy w tej książce.

Lidia Tkaczyńska, autorka tego praktycznego poradnika dla kobiet, zajmuje się szkoleniami w dziedzinie osobistego wizerunku, "savoir-vivre" i antropologii mody. Współpracuje z firmami z wielu branż i międzynarodowymi korporacjami w zakresie profesjonalnego wizerunku pracowników i biznesowej etykiety jako konsultant i trener.

Jest organizatorką projektów szkoleniowych z udziałem doradców wizerunku, stylistów i wizażystów. Prowadzi też wykłady na wyższych uczelniach i w szkołach biznesu oraz zajęcia edukacyjne dla młodzieży. Od wielu lat angażuje się w inicjatywy społeczne promujące dobry wizerunek kobiet (www.modaija.org).

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Szkoda czasu

Książka jakich wiele.

autor opinii: Małgorzata

Swietna ksiazka :) idealnie obrazuje jak powinna wygladac i ubierac sie prawdziwa katoliczka... Dobra inspiracja dla kobiet w kazdym wieku.

autor opinii: Marcelina Gwizdal

?

Czy przypadkiem godność ludzka nie zależy od zachowania i poszanowania dla siebie i innych, a nie tego, czy będę mieć medalik w kieszeni i sukienkę za kolano? Co za bzdura.

autor opinii: Hanna Rednacz-Twardowska

Książka z klasą

Moim zdaniem jest to najlepsza pozycja dotycząca elegancji kobiet.Kupuję ją na prezent dla młodych kobiet,czasami podrzucam do poczytania moim zle ubranym koleżankom.Super napisana.
Korzystam równiez na spotkaniach z miją klasą na tzw.godzinach wychowawczych.

autor opinii: Barbara Piekarska

Warto przeczytać

Książka, po którą warto sięgnąć, ponadczasowa. Uczy jak być kobietą z klasą, nie tylko jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, ale także w sferze wewnętrznej. Pomaga lepiej poznać siebie. Książka, którą z pewnością warto mieć w swojej biblioteczce.

autor opinii: Magda

Bardzo dobra książka, zawiera cenne informację dotyczące wybioru ubrań pasujących do sylwetki,jak i stylu malowania się a przede wszystkim mówiąca o rzeczach najważniejszych,czyli dzięki komu kobieta staje się piękna. Uważam książkę za ponadczasową.Dla Pań w różnym wieku-od nastolatek do dojrzałych kobiet.

Książka godna polecenia. Powinna ją przeczytać każda Kobieta

Świetne...

Praktyczne porady jak budować swój wizerunek wg chrześcijańskich wzorców, gdzie elegancja i przyzwoitość pełnią ważną rolę. Książka pokazuje, że przeciętna katoliczka może zostać kobietą z klasą i cieszyć się swoją kobiecością emanującą na zewnątrz.

autor opinii: Alicja

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Lidia Tkaczyńska
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788363459239
ISBN: 978-83-6345-9239
ID: 287898

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Kobieta z klasą. Poradnik Kobieta z klasą. Poradnik
22.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...