TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Stając się sobą. Odkrywanie Bożych marzeń w twoim sercu

Ocena:
(21 opinii)

Większość z nas całe życie usiłuje stać się lepszą wersją samej siebie, a mimo to czujemy, że ciągle czegoś nam brakuje...

Uwierz, że zmiana jest możliwa, ale nie nastąpi tylko dzięki nowej diecie, pasji czy zajęciom na fitnessie. Autentyczna przemiana dokona się w Twoim sercu, gdy uwierzysz, że jesteś kochana i akceptowana przez Boga - i to wcale nie pewnego dnia, gdy już będziesz idealna, ale już teraz, dzisiaj!

Dla każdej kobiety lektura tej książki będzie jak spotkanie z bliską przyjaciółką. Autorka z własnego doświadczenia pokaże Ci:

  • jak pozbyć się kompleksów, żeby już nigdy nie wróciły,
  • jak zaakceptować siebie - kobietę wymarzoną przez Stwórcę,
  • jak uzdrowić relację z najważniejsza kobietą - Twoją matką,
  • jak uwolnić się od innych zranień z przeszłości,
  • jak przestać się bać, żeby zacząć realizować swoje plany.

Dzieląc się swoją historią, autorka jednocześnie zaprasza czytelniczki do wspólnego poszukiwania Bożej wizji kobiecości, zachęcając każdą z nas do tego, by coraz pełniej stawała się sobą i pokochała siebie – kobietę wymarzoną i ukształtowaną przez Stwórcę.

"Stając się sobą" to szczere, poruszające i praktyczne przesłanie skierowane do serca każdej kobiety.

Stasi Eldredge to współautorka bestsellerów "Urzekająca" oraz "Miłość i wojna".

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (21 opinii)Napisz swoją opinię

Odkrywanie Bożych marzeń

Bardzo dobra książka, są w niej modlitwy uwalniające, przykłady z życia autorki, w sam raz na adwent i nie tylko. Największym marzeniem Boga co do nas to abyśmy go Kochali, i innych.

autor opinii: MOnika Wiciak

świadectwo trafiające do kobiet

Nareszcie pojawiła sie książka na rynku wydawniczym, któa trafiła do mojego kobiecego serca . Autorka wie co pisze i nie jest to teoria.
opisuje sytacji dotyczace jej i innych kobiet, uwzgledniając kobiece przeżywanie świata i kobiecą relację do Boga. Niewiele jest takich książek. dautorka dotyka bardzo ważnych kwestii w duchowości kobiety, a zwłaszcza to, aby coś się zadziało w jej życiu czy zmieniło musi wypływać najpierw z jej serca, a będzie to się działo wtedy, kiedy otwory je na Boga i pozwoli w nim działać.

autor opinii: Maria Prasałek

Wspaniala ksiazka ktora poruszyla moje serce i sprawila ze zaczelam inaczej myslec o sobie.Polecam goraco

autor opinii: Monika

Polecam

Polecam przeczytanie tej książki każdej kobiecie-warto!

autor opinii: Anell

Książka rewelacyjna

Rewelacyjna książka, dobrze sie czyta. Podnosi na duchu!!!

autor opinii: Ewa Misztal

POLECAM!

Sięgnęłam po książkę, bo przemówił do mnie tytuł i zaciekawił jej opis. Nie przypuszczałam, że okaże się ona tak genialna i że wywrze na mnie takie wrażenie! Coś genialnego! Nie można czytać jej szybko i byle jak. Trzeba ją smakować i zgłębiać każde słowo i myśl. Dotknęła samego dna mego serca. Polecam wszystkim kobietom, które czują się niekochane, niepotrzebne, brzydkie i niedoceniane! Czytając poznajemy siebie z innej perspektywy, pławimy się w czułości, miłości i zachwycie nad tym, że jestesmy😊 Kobiety Kochane - przeczytajcie koniecznie!

autor opinii: Ewa

Gorąco polecam!

Książka jest bardzo ciekawa i odpowiada na nurtujące pytania. Otwiera oczy, tłumaczy wiele ważne kwestie. Nie można jej przeczytać od deski do deski, ponieważ zawiera tak dużo wyczerpujących informacji, że nie da się wszystkiego przyswoić. Każda kobieta powinna ją przeczytać. Warta polecenia - zamówiłam kilka egzemplarzy.

autor opinii: Judyta

Tęsknię książkę polecam wszystkim paniom i dziewczętom,które mają niską samoocenę, które widzą w sobie same negatywny i że są do niczego. Poprzez treść zawartą w tej książce i wiarę w to co czyni dla nas sam Pan Bóg i dla którego jesteśmy naj naj we wszystkim .Polecam abyście zaczęły wierzyć w siebie .

"tu się wytapia złoto"

Wg mnie książka godna polecenia. Interesują, wciągająca i przede wszystkim napisana jakby przemawiała do mnie osoba, która mnie bardzo dobrze zna. Problematyka poruszana w książce mocno zakorzeniona w ufności do Boga, ale chyba właśnie o to chodzi, bo z nim wszystko może okazać się łatwiejsze do przejścia. Cytuję: "mogę się tylko domyślać przez co teraz przechodzisz, na co czekasz, za czym tęsknisz i płaczesz, czego z wiarą wyglądasz. Wiem przez co sama przechodzę. Tu się wytapia złoto dziewczyny. Bezcenny drogocenny kruszec."

autor opinii: Alicja Chmielewska

Z serca polecam!

Książka od pierwszych stron chwyta za serce. Znalazłam w niej tyle cennych treści! Jest odpowiedzią na wiele moich pytań. Momentami, czytając-płakałam... Stasi Eldredge trafia głęboko w serce swoimi myślami, spostrzeżeniami, znajomością ludzkiej natury. Rzeczywiście- ma się wrażenie, że to najlepsza przyjaciółka, która zna Ciebie lepiej, niż Ty samą siebie... Jest tak bardzo bliska, przyjazna, pełna empatii i zrozumienia.

Bardzo poruszył mnie fragment, w którym dowiedziałam się, dlaczego cierpimy, po co nam smutek, czasem rozpacz i łzy...i jak bardzo wtedy blisko nas jest Bóg. Autorka tą książką pozwoliła mi spojrzeć na pewne rzeczy z zupełnie innej, nie znanej mi dotąd, perspektywy; otworzyła oczy bardziej na więcej.

Przepełnia mnie ogromna wdzięczność, że istnieją takie książki, jak "Stając się sobą...". Książki, które zapadają głęboko w serce, kształtują duszę, poruszają te jej struny, które zapomniały, jak grać.

Nie omieszkam nie wspomnieć o wspaniałej księgarni tolle i jej serdecznym podejściu do każdego klienta. To księgarnia z duszą. Wspaniała Pani Kamila, która starannie wybiera dla nas-klientów wszystkie te perełki, spośród tak wielu książek dostępnych dzisiaj na rynku. A przy tym niezwykle ciepła, sympatyczna osoba.

Polecam serdecznie każdemu zarówno tę wspaniałą książkę, jak i wyjątkowe miejsce, jakim jest tolle. Tam zostawia się serce, bo inaczej się nie da.

autor opinii: Alicja Sikorska

Bądź szczęśliwą

Książka pełna ciepła i miłości dla każdej z nas. Pomaga odnaleźć swoje życie w Bogu, nawiązać z Nim blliską relację, zaakceptować i zrozumieć siebie. Napisana z wrażliwością i troską. Gorąco polecam

Niesamowita książka. Polecam każdej kobiecie. Autorka pisze o nas kobietach w sposób bardzo piękny. Moc przemyśleń i pocieszenia. Książkę tę daje do przeczytania kobietom w moim otoczeniu

autor opinii: Dorota

Książka drogowskaz

Poprowadzi każdą kobietę właściwą drogą, jeśli tylko sama zdecyduje sie zaryzykować. Zawiera odpowiedzi na nie wypowiedziane na głos pytania zazwyczaj zaczynające się od "dlaczego...?"

autor opinii: Monika

samo nazwisko Eldredge na książce jest zapowiedzią niesłychanej przygody i dynamicznych wrażeń i motywacji kobiety i dzielni rycerze kobiet chwytajcie za tę lekturę " Stając się sobą" to nowa trampolina dla związku

autor opinii: Andrzej Biskup

poruszająca

Książka - terapia.Wędrówka po tych miejscach w sercu, które potrzebują uzdrowienia. Spotkanie z Tym, który zabiera ból wspomnień, leczy rany i wypełnia wszystko swoją Miłością. Zapraszam na spotkanie z Jezusem, tylko On może zaspokoić wszelki głód w twoim życiu.

autor opinii: Gabriela Lula

tak tak, tam w lustrze to ja!:)

Jestem bardzo wybrednym i wymagającym czytelnikiem. Z wielkim dystansem wzięłam tę książkę do ręki i ..... rozpłynęłam się. Lekkość języka, który znakomicie wyraża uczucia i myśli kobiet powoduje, że śmiejemy się i płaczemy na zamianę lub jednocześnie, tak jak my-kobiety potrafimy to robić. Zatrzymanie się i wejście w głąb, w każdą modlitwę daje nam siłę by iść wyznaczoną drogą. Do tej książki po prostu się biegnie, by przeczytać choć jedną stronicę.
Polecam wszystkim:)

autor opinii: A.

Rewelacja!

Od tej książki nie sposób się oderwać. Jej treść niesamowicie porusza, bo jest samą prawdą (i trudną, i uzdrawiającą), a równocześnie wprowadza w niezwykły błogostan - jakby się przebywało w obecności bardzo kochającej osoby. Nie mam wątpliwości, że autorka przekazuje Słowo Boże - które inne mogłoby tak działać i uwalniać?
Wiele ze spostrzeżeń autorki znam z autopsji, ale myślałam, że sobie coś wmawiałam! Tymczasem Stasi także twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia się spełniają.
Chwała Panu za pocieszenie płynące z tej książki!

autor opinii: Agnieszka Kubik

Wspaniała

Czytam książkę powoli, dawkuję ją sobie bo ma tyle wartościowych treści o naturze kobiety, jej potrzebach i pragnieniach. Polecam każdej kobiecie która chce żyć świadomie :)

autor opinii: Lidia

Balsam dla duszy

Ciepła, wzruszająca, wartościowa... Polecam każdej kobiecie, która chciałaby ujrzeć siebie piękną i kochaną - ta książka pokazuje że tak jest teraz i tu :)

autor opinii: Magdalena

Cudowna i lecząca!

Jestem w trakcie czytania książki, a już - od pierwszych stron - zaczęła mnie porywać i otwierać mi oczy na pewne sprawy w moim życiu i poczułam wielkie "wow"! Jednocześnie z książki przebija miłosierne spojrzenie na nas kobiety, samego Boga: On przy tobie jest, widzi cię, widzi twoje zmagania i chce, żebyś była wolna. Książka bardzo uzdrawiająca, oczyszczająca spojrzenie, zmniejszająca frustracje. Tak więc czytam i wycieram łzy, czytam dalej i wycieram łzy...

autor opinii: Justysia

piorunująca!

Dotknęła mnie ta książka bardzo. Czuję się po niej tak, jakbym uwolniła od presji, jaką narzucałam na samą siebie. Cieszę się, że miałam okazję ją przeczytać!

autor opinii: Kamila S.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Stasi Eldredge
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 141x207
EAN: 9788361097402
ISBN: 9788361097402
ID: 350176

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Stając się sobą. Odkrywanie Bożych marzeń w twoim sercu Stając się sobą. Odkrywanie Bożych marzeń w twoim sercu
39.90 zł
29.24 zł
Oszczędzasz 10.66 zł (27%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...