TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jezus Chrystus. Biografia

Ocena:
(2 opinii)

Peter Seewald, autor między innymi bestsellerowego wywiadu książkowego z Benedyktem XVI, zaprasza do lektury chyba najbardziej oryginalnej, zaskakującej, odważnej, a jednocześnie autentycznej i rzetelnej biografii Jezusa Chrystusa.

Co fascynuje ludzi do dziś w Jezusie Chrystusie? Czy dysponujemy prawdziwym obrazem Nazarejczyka? Co wiemy o Nim dzisiaj? Jak należy czytać teksty biblijne, aby odszyfrować ukryty w nich kod?

Wyruszywszy w podróż śladami Męża z Nazaretu z tymi pytaniami w plecaku, autor nie cofa się przed poruszaniem tematów tabu, kreśląc dynamiczny i fascynujący obraz Jezusa Chrystusa, jakiego jeszcze nie było. Dziennikarski styl sprawia, że książkę czyta się znakomicie. Warto, by tę książkę przeczytał każdy wierny wyznawca Chrystusa!

Peter Seewald - dziennikarz, pisarz. Zadeklarowany ateista, który po przeprowadzeniu serii wywiadów z kard. Josephem Ratzingerem wraz z rodziną powrócił do Kościoła katolickiego. Autor bestsellerowego wywiadu z papieżem Benedyktem XVI "Światłość świata". Jako dziennikarz pracował m.in. dla „Sterna” i „Spiegla”. Obecnie uchodzi za jednego z najbardziej znanych autorów religijnych w Niemczech. Jego najpopularniejsze publikacje, które ukazały się na rynku polskim to: "Sól ziemi", "Bóg i świat", "Kiedy znów zacząłem myśleć o Bogu", Benedykt XVI: portret z bliska.

Świetna książka o Jezusie Chrystusie.

Benedykt XVI

Zobacz również wydanie tej książki w miękkiej oprawie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Uważam, że książka jest bardzo ciekawie napisana. Może się okazać szczególnie przydatna i polecam osobom, które wybierają się do Izraela. Na pewno dzięki niej łatwiej można będzie zapamiętać i znaleźć określone miejsca. Dziennikarski sposób przedstawienia biografii Chrystusa połączony z wydarzeniami historycznymi sprawia wrażenie obecności i uczestnictwa autora w tych wydarzeniach. Aczkolwiek należy zwrócić uwagę na pewne fakty z życia Chrystusa, które nie są znane z Biblii i potraktować jako "być może miały miejsce"

autor opinii: Anna Latuszek

Warto

Biografia Jezusa to dzielo dla wszystkich- wierzących i nie wierzących. To książka , której nie moze zabraknąć na Twojej półce. Warto przeczytać!!!

autor opinii: Małgorzata Szmania

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Peter Seewald
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 552
Wymiar [mm]: 165x240
EAN: 9788375692648
ISBN: 9788375692648
ID: 211126

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jezus Chrystus. Biografia Jezus Chrystus. Biografia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...