TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jezus uzdrawia małżeństwa. Wspólnie wejdźcie na drogę uzdrowienia

Stań przed Bogiem i oddaj mu wszystko! Od tego zaczyna się uzdrowienie.

Każde małżeństwo ma inną historię – pochodzimy z różnych domów, odebraliśmy odmienne wychowanie, inaczej uczyliśmy się kochać. Do związku zawsze wnosimy nasze wady i zalety, nasze zranienia i strach. Po ludzku – mieszanka wybuchowa.

Ale Bóg z tego, co pozornie niemożliwe, zawsze wyprowadza wielkie dobro. Wystarczy - poprzez zaufanie Jezusowi i poddanie Mu siebie oraz swojego związku – wejść na drogę uzdrowienia. Drogę do pełnego i prawdziwego szczęścia.

„Jezus uzdrawia małżeństwa” to głębokie rekolekcje dla małżonków, ale przede wszystkim praktyczny przewodnik na drodze waszego uzdrowienia. Zawiera świadectwa par, praktyczne wskazówki oraz modlitwy, które przeprowadzą was przez najtrudniejsze chwile życia.

Ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Jego msze, kazania, wieczory uwielbienia gromadzą rzesze ludzi. Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Opublikował kilka książek, m.in. "Bóg jest portem" oraz "Małżeństwo poddane Chrystusowi".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365349576
ISBN: 9788365349576
ID: 354674

Zobacz również

Jezus uzdrawia małżeństwa. Wspólnie wejdźcie na drogę uzdrowienia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...