TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Małżeństwo poddane Chrystusowi

Ocena:
(2 opinii)

Piękne, pełne miłości i szczęścia małżeństwa nie biorą się znikąd. One są wykuwane przez Chrystusa z naszego życia. Trzeba Mu tylko na to pozwolić.

Trzeba otworzyć swoje serce i powiedzieć Mu: „Przyjdź, odbuduj nasze małżeństwo. Przyjdź, uzdrów to, co zostało zranione przez grzech. Przyjdź, naucz nas kochać siebie bezwarunkowo i za darmo. Przyjdź, prowadź nas do dialogu i przebaczenia. Przyjdź, uczyń nasze małżeństwo świętym i szczęśliwym".

Niezależnie od tego, w jak wielkim kryzysie znajduje się dzisiaj wasze małżeństwo. Bóg ma moc je uzdrowić. Jeżeli Go do niego zaprosicie i przyjmiecie Ewangelię, nie ma możliwości, by wasze małżeństwo się rozpadło. Bóg jest większy od każdego problemu i ma moc go rozwiązać.

Być może nie macie kryzysu małżeńskiego, ale pamiętajcie o tym, że wasze małżeńskie życie może wyglądać jeszcze piękniej. Jezus, patrząc na wasze małżeństwo, każdego dnia może powiedzieć: „To, co najpiękniejsze, dopiero przed wami". Tak! To, co najpiękniejsze, dopiero przed wami. Ale tylko z Jezusem, bo On jest Tym, który prowadzi do pełni życia.

Nie lękajcie się! Poddajcie małżeństwo Chrystusowi!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Przerosla moje oczekiwania

Za miesiąc wychodzę za mąż czytam tę książke w ramach przygotowania do sakramentu malzenstwa.Ta ksiażka jest niesamowita, otwiera oczy, serca zmienia całkowicie podejscie dotematu malzenstwa, podoba mi się że na koncu kazdego rozdzialu sa specjalne modlitwy do odmowienia razem z mezem :) w kazym slowie czuć Boze dzialanie :) polecam kazdemu serio

autor opinii: Przyszla Żona

Super!!!

Bardzo ciekawa książka. Zmienia calkowicie podejście do małżeństwa. Polecam każdemu!

autor opinii: Meg

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC, Urszula Cupriak, Jacek Cupriak, Aneta Gałkiewicz, Grzegorz Gałkiewicz
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 360
EAN: 9788370319618
ISBN: 978-83-7031-961-8
ID: 445308

Zobacz również

Małżeństwo poddane Chrystusowi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...