TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jezus. Wielka opowieść o miłości, którą darzy cię Bóg

Masz już dość dotychczasowego życia? A może Twoja wiara nie jest tak mocna, jak byś tego chciał?

Odważ się zmienić coś, co do tej pory nie było w Tobie najlepsze! Daj sobie pomóc temu, który może może dać Ci nowe życie!

Sięgnij po opowieść, która ma w sobie to, czego nie są w stanie pomieścić wszystkie inne opowieści. A najlepsze jest chyba to, że fabuła to nie wydarzenia które wydarzyły się w przeszłości, ale te, które wciąż tworzą naszą teraźniejszość.

Ta książka jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu - nie sposób jej zapomnieć, bo na zawsze zapisuje się w duszy człowieka.

Jeśli więc chcesz, żeby Twoje serce napełniło się miłością, a to, co poranione w Twoim życiu zostało uzdrowione, nie czekaj dłużej!

Autor tej książki doskonale wie, że wielu z nas wciąż nie poznało Boga. Słyszeliśmy o Nim w szkole, w Kościele, ale nigdy czy zdarzyło się, że realnie się z Nim spotkaliśmy?

Przeczytaj o Bogu, który kocha nas tak bardzo, że dał nam wolną wolę. I nawet jak nagrzeszymy - wyciąga do nas Swoją dłoń, ratując nas z duchowych tarapatów.

Znajdziesz tu historie pełne duchowego żaru. Ich głównym bohaterem jest nie kto inny niż sam Jezus Chrystus.

Ale pamiętaj, że nie wystarczy tylko czytać o Bogu, żeby życie znów nabrało barw. Trzeba Nim żyć. A zagłębiając się w tę niesamowitą historię Bożej miłości, masz szansę sam naprawdę jej doświadczyć!

Diakon Keith Strohm – były dyrektor Biura ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Chicago; ceniony kaznodzieja i katecheta, znany ze swego ogromnego zaangażowania w głoszenie Ewangelii. Współautor bestsellerowej książki Becoming a Parish of Intentional Disciples. Szczęśliwy mąż Debbie i ojciec Sienny.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Keith Strohm
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374829007
ISBN: 9788374829007
ID: 409142

Zobacz również

Jezus. Wielka opowieść o miłości, którą darzy cię Bóg
22.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...