TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Karolina Kózkówna. Wolę być taka, jaka jestem

Ocena:
(1 opinii)

Karolina Kózka – patronka młodzieży, orędowniczka rodzin oraz tych, którzy przebywają na emigracji. Ta 16-letnia dziewczyna z małopolskiej wioski podczas I wojny światowej została zamordowana przez Moskala, bo broniła swojej czystości.

Ze względu na niezwykłe przywiązanie do Chrystusa i sposób, w jaki wyznawała wiarę, niemal od razu po śmierci stała się orędowniczką wszystkich, którzy ją znali i którzy prosili ją o pomoc, wierząc, że Karolina na pewno po tak świętym życiu trafiła do nieba.

Kiedy patrzymy, jak przy jej grobie i wszędzie tam, gdzie ludzie proszą o jej wstawiennictwo, dzieją się cuda, trudno zaprzeczyć słuszności jej wiary.

Chorzy są uzdrawiani, ludzie uwikłani w uzależnienia, także związane z brakiem czystości seksualnej, zostają uwolnieni, tracący nadzieję – umocnieni. To widoczne znaki, że Jezus przyjął Karolinę do siebie i chętnie słucha jej próśb.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia

Polecam tę książkę każdemu, dla kogo kwestia zachowania czystości - przedmałżeńskiej, serca, myśli - jest sprawą fundamentalną. Książkę o błogosławionej Karolinie czyta się jednym tchem. To nie tylko świadectwo świętości, ale przewodnik po miejscach, w których żyła Karolina Kózkówna. Polecam przeczytać tę książkę i koniecznie pojechać do Wał Rudy i Zabawy. Zupełnie inaczej spojrzy się na te miejsca. Świetnym pomysłem jest dołączony modlitewnik.

autor opinii: Dominika

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Elżbieta Wiater
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 120x185
EAN: 9788377974650
ISBN: 9788377974650
ID: 346225

Zobacz również

Karolina Kózkówna. Wolę być taka, jaka jestem
19.95 zł
15.80 zł
Oszczędzasz 4.15 zł (21%)
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...