TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Katol z Warszawy

Z Tomaszem P. Terlikowskim rozmawia Aleksandra Kasica.

"Telewizja to przerażająca strata czasu, a na dodatek killer myślenia abstrakcyjnego, które leży u podstaw naszej cywilizacji" (o telewizji).

"W życiu codziennym ksiądz to mężczyzna taki jak ja. Omylny, grzeszny, potrzebujący czasem pomocy, a czasem przyjaźni" (o księżach).

"Inna rzecz, że akurat w czasie, gdy kobieta jest płodna, to i seks jest najbardziej - by posłużyć się trafnym określeniem kapucyna ojca Ksawerego Knotza - soczysty" (o seksie).

"Eutanazja zawsze pozostaje aktem zabicia drugiego człowieka i jako taka zawsze jest niedopuszczalna. Tej oceny nie zmienia ani "jakość życia", ani cierpienie, ani nawet wprost formułowana prośba o eutanazję. Ona jest zawsze aktem złym" (o eutanazji).

Tomasz P. Terlikowski, urodzony w 1974 roku, doktor filozofii, dziennikarz, publicysta. Jest redaktorem naczelnym portalu Fronda.pl, publikuje w "Gazecie Polskiej". Wcześniej pracował m.in. w "Newsweeku", "Życiu", "Rzeczpospolitej" i tygodniku "Wprost". Napisał ponad 20 książek, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374224062
ISBN: 9788374224062
ID: 211863

Zobacz również

Katol z Warszawy
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...