TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kiedy Bóg puszcza do ciebie oko

Wczytaj się w opowieści o zaskakującej potędze przypadku i sekretnym języku Boga!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś doświadczyć rzeczywistej obecności Boga? To musi być cudowne uczucie! Wielu z nas ma na to niepodważalne dowody! Ludzie przekonują, że odnaleźli Go zarówno w trudnych chwilach, gdy pozornie błahe wydarzenia przez niezwykły szczegół stały się Bożym znakiem, jak i w codzienności, gdy Bóg kroczy przez życie tuż obok nich.

Co może być takim dowodem? Coś, co inni nazwaliby zwykłym zbiegiem okoliczności - nagły telefon od kogoś, o kim właśnie myślałeś; niespodziewany przyjemny podmuch wiatru; cudownie opleciony chmurą księżyc.

Squire Rushnell opisuje wiele fascynujących świadectw tego, w jaki sposób Bóg troszczy się o nas, chce z nami rozmawiać i podnosić nas na duchu. Małe cuda codzienności i drobne znaki zupełnie niespodziewanie stają się potwierdzeniem Bożej obecności, Bożymi mrugnięciami, które dodają otuchy i odmieniają życie.

Squire Rushnell – były prezenter telewizyjny, autor wielu bestsellerów dotyczących Bożych „mrugnięć”. Jest uwielbiany przez czytelników na całym świecie, a Oprah Winfrey od lat jest jego wierną fanką.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Squire Rushnell
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 245
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788366061033
ISBN: 9788366061033
ID: 421355

Zobacz również

Kiedy Bóg puszcza do ciebie oko
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...