TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zachwycić się tą miłością

Książka "Zachwycić się tą miłością" podzielona została na 3 części. Pierwsza z nich, zatytułowana "Tajemnica wiary" ukazuje czytelnikowi szeroką perspektywę życia duchowego, opartego przede wszystkim na Eucharystii. Dzięki niej sam będziesz mógł spojrzeć na Komunię Świętą przez pryzmat własnego życia duchowego.

Część drugą zatytułowano "Zdumiewająca bliskość". Skupia się ona głównie na użytym pod koniec pierwszej części wyrażeniu "Mam tylko ciebie". To właśnie ona wywoła u Ciebie zdumienia Bogiem niestrudzenie poszukującym człowieka.

Trzecia część z kolei nosi tytuł "Przymnóż nam wiary". Pozwoli Ci ona spojrzeć na Eucharystię jak na "sakrament drogi" chrześcijańskiego życia. Znajdziesz tu rozważania o modlitwie codziennością.

Ks. Tadeusz Dajczer (zm. w 2009 r.) poświęcił ostatnie dwa lata życia pracy nad „Rozważaniami o Eucharystii” – cyklem sześciu książek, które w niekonwencjonalny sposób mówią o Eucharystii.

„Moje życie przepełnione jest szczęściem, że mogę służyć wyłącznie Bogu Eucharystycznemu, że mogę w ten sposób służyć Kościołowi... I wiem, że ludzie pokochają Eucharystię i nastąpi odnowa Kościoła” – powiedział u kresu życia założyciel Ruchu Rodzin Nazaretańskich.

Słowa te to jego testament duchowy. Książka "Zachwycić się tą Miłością" to pierwszy z dwóch tomów serii „Rozważania o Eucharystii”. Tak jak Rozważania o wierze to obowiązkowa lektura „wielokrotnego użytku” dla tych, którzy szukają Boga, tak Zachwycić się tą Miłością. Rozważania o Eucharystii odkryją przed nami miłość Jezusa Eucharystycznego obecnego pośród nas. Ożywczą, realną, odkupieńczą. Pozycja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy tęsknią za pogłębioną, świadomą wiarą.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Tadeusz Dajczer
EAN: 9788381310314
ISBN: 9788381310314
ID: 428452

Zobacz również

Zachwycić się tą miłością
29.95 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...