TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kiedy Jezus przychodzi w glanach

Kiedy Jezus przychodzi w glanach, zmienia się życie wielu ludzi. Co prawda, nie o glany tutaj chodzi, ale o spotkanie człowieka z prawdziwą Miłością. Czasami po prostu odbywa się ono w nietypowych okolicznościach - i o tym jest ta książka.

Kiedyś Jezus zasiadał do stołu z celnikami i grzesznikami, dzisiaj być może ubrałby skórzaną kurtkę, nieco inne buty i przyjechał Harleyem na festiwal rockowy.

Tym, którzy by się gorszyli, powiedziałby to samo, co wtedy: "Nie potrzebują lekarza zdrowi, ale Ci, co się źle mają. Nie przyszedłem wezwać do nawrócenia sprawiedliwych, lecz grzeszników".

"Kiedy Jezus Przychodzi w glanach" to przede wszystkim reportaże, które ukazały się w polskiej prasie bezpośrednio po kolejnych edycjach Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej "Przystanek Jezus".

Książka zawiera także relacje prosto z "z placu boju", pisane na gorąco przez tych, którzy podejmowali się ewangelizacji na polach festiwalu "Woodstock" w latach 1998-2003.

Przez ostatnie lata Przystanek Jezus zmieniał swój charakter i nabierał rozmachu. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że było warto! Zebrane świadectwa to jedynie drobny ułamek tego, co Bóg zdziałał w sercach głoszących oraz tych, którym było głoszone Jego Imię.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Przystanek Jezus
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 160x230
EAN: 9788363739003
ISBN: 9788363739003
ID: 327861

Zobacz również

Kiedy Jezus przychodzi w glanach
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...