TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kim jest papież Franciszek? Książka (+ DVD)

Publikacja "Kim jest papież Franciszek?" to poruszająca serce opowieść o drodze życia Jorge Marii Bergoglia, o jego korzeniach, rodzinie, środowisku, powołaniu i kraju, gdzie ukształtował się jego duch solidarności z człowiekiem, zwłaszcza tym najmniejszym, najsłabszym i najuboższym, którego przywykliśmy spychać na pobocze świata.

Książka zawiera wybór najistotniejszych myśli najpierw arcybiskupa Buenos Aires, obecnie papieża Franciszka, które wytyczają drogę jego pontyfikatu.

Dołączony do książki film pokazuje unikatowe nagrania. Uchwycone są niezwykle wzruszające sytuacje z czasów argentyńskich kardynała Bergoglia, poruszające sumienia przemowy na ulicach Buenos Aires w obronie wszystkich, którzy są bezbronni, biedni czy pokrzywdzeni.

Bez poznania całej drogi na Watykan: rodzinnej, społecznej, historycznej, kulturowej, a wreszcie duchowej Jorge Marii Bergoglia nie jesteśmy w stanie zrozumieć, kim jest papież Franciszek, który najpierw pociągnął za sobą tylu wierzących i niewierzących w Argentynie, a teraz czyni to na całym świecie.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788377972878
ISBN: 978-83-7797-287-8
ID: 283646

Zobacz również

Kim jest papież Franciszek? Książka (+ DVD)
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...