TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kobietą i mężczyzną stworzył ich. Edukacja seksualna w katechezie

Ocena:
(1 opinii)

Godność ludzkiego ciała, piękno płciowości i celowość seksualności zobowiązują rodzinę, instytucje wychowawcze, a także Kościół do nieustannych wysiłków w prowadzeniu wychowania seksualnego na miarę współczesności.

Niniejsza publikacja stawia sobie za cel udzielenie im pomocy w dostarczaniu fundamentalnych argumentów, a także praktycznych sposobów formowania ludzkiej seksualności w kontekście ludzkiej i chrześcijańskiej godności ciała.

Zawiera ona 19 rozdziałów autorstwa zarówno wybitnych profesorów, doktorantów, jak i katechetów-praktyków. Stanowi więc swoiste kompendium myśli na temat chrześcijańskiej wizji płciowości i seksualności oraz integralnej formacji człowieka w tym wymiarze.

Autorzy i wydawcy mają nadzieję, że niniejsza publikacja stanie się inspiracją dla wszelkich rozważań naukowych, a także użyteczną pomocą dla katechetów, nauczycieli, rodziców i wszystkich ludzi dobrej woli, zatroskanych o przyszłość młodego pokolenia.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia

Cieszę się, że będę miał materiał do którego łatwo będzie można sięgnąć. Dziękuję za szybką przesyłkę, na sympozjum katechetycznym mogłem już mieć wgląd w publikację.

Teraz poszukuję małej książki, którą mógłbym rozdawać na kolędzie zamiast obrazka.

autor opinii: ks. Mieczysław Jerzak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Natan
Autor: ks. Paweł Mąkosa
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 319
EAN: 9788363875237
ISBN: 978-83-63875-23-7
ID: 445524

Zobacz również

Kobietą i mężczyzną stworzył ich. Edukacja seksualna w katechezie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...