TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kompozycje kwiatowe na śluby i komunie

Album zawiera propozycje wykorzystania kwiatów zarówno do wystroju wnętrz (kościoły i sale na przyjęcia), jak do dekoracji samochodu pary młodej. Są w nim także propozycje bukietów ślubnych (wiele w zestawie z butonierką i małą kompozycją do wpięcia we włosy) i wianuszków komunijnych.

Autorka proponuje różne zestawienia kolorystyczne i wykorzystuje wiele odmian kwiatów. Kompozycje są zróżnicowane cenowo, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Album zawiera również opisy, ułatwiające dobór materiału roślinnego i dodatków.

Magdalena Rączka doświadczenie w zawodzie florystki zdobywała w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. W Krakowie prowadzi własną kwiaciarnię i studio dekoracyjne Firletka (www.firletka.pl). Uczestniczy w krajowych i zagranicznych wystawach, wykonuje wystroje stoisk targowych. Specjalizuje się w kompleksowej oprawie dekoracyjno-kwiatowej uroczystości ślubnych (bukiety ślubne, dekoracja pojazdów, sal i kościołów, aranżacja ślubu i wesela w plenerze - przyjęcia w namiotach).

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: eSPe
Autor: Magdalena Rączka
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 156
Wymiar [mm]: 190x210
EAN: 9788374822633
ISBN: 9788374822633
ID: 122781

Zobacz również

Kompozycje kwiatowe na śluby i komunie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...