TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kościół dla średniozaawansowanych

Ocena:
(1 opinii)

Jeśli chcesz się dowiedzieć, o czym mowa, książka Szymona Hołowni jest właśnie dla ciebie! Jak pisze sam autor, to coś dla tych: „którzy z Kościołem mają do czynienia od święta, ale wciąż są go ciekawi. Być może chcieliby dowiedzieć się, jak księża przygotowują się do kazań, czym różni się przeor od proboszcza i o co tak naprawdę chodzi z wymaganym przez księży »strojem godnym«. Nie dla mocno »zaawansowanych« katolików, którzy odpowiedź na te pytania znajdą u swoich duszpasterzy lub w setkach mądrych specjalistycznych książek. Ta książka żadną miarą nie jest specjalistyczna”.

Autor w typowy dla siebie lekki sposób łączy problemy teologiczne z opisami kościelnej obyczajowości, dodając do tego mnóstwo anegdot. "Kościół dla średnio zaawansowanych" to pierwsza książka Szymona Hołowni. W obecnym wydaniu została jednak zmieniona i uzupełniona, między innymi z powodu przemian, jakie zaszły w Kościele w ostatnich latach. Wraz z inną książką tego autora, "Monopolem na zbawienie", stanowi przystępne i nowoczesne kompendium wiedzy dla młodego katolika.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dziwna jest ta książka

W tej książce jest sporo odpowiedzi jakie zadaje sobie człowiek.To bardziej przypomina.....nie wiem jak to powiedzieć.Dziwna książka nic dziwnego że nikt jej jeszcze nie skomentował:)

autor opinii: DawidCobra

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: ZNAK
Autor: Szymon Hołownia
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 228
Wymiar [mm]: 144x205
EAN: 9788324012916
ISBN: 978-83-240-1291-6
ID: 165103

Zobacz również

Kościół dla średniozaawansowanych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...