TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Krew Chrystusa - wyrazem miłości Boga

Książka ks. Jarosława Jabłońskiego "Krew Chrystusa - wyrazem miłości Boga", omawiająca wieloaspektowo i dogłębnie symbol Krwi Chrystusa Pana, nie przerazi Czytelnika żmudnymi wywodami naukowymi. Przeciwnie - Autor zadbał o komunikatywność oraz klarowność i prostotę języka, aby Jego publikacja była przystępna nie tylko dla wykształconych teologów, ale dla każdego, kto weźmie ją do ręki.

Zachęcam do nabycia i przeczytania niniejszej publikacji Wydawnictwa POMOC Misjonarzy Krwi Chrystusa... Kto się pochyli na nią, ten znajdzie w niej źródło fachowej wiedzy, sporą dawkę teologii, ugruntowaną duchowością oraz wiele satysfakcji. Warto zatem, poprzez książkę misjonarza ks. Jabłońskiego, wsłuchać się w język miłości Boga, jakim jest wylana za nasze grzechy Krew Jego Syna.

Autor ks. Jarosław Jabłoński, ur. 1969 we Włocławku, profesja wieczysta 1992 r., były prowincjał Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa. Obecnie pełni posługę rektora klerykatu Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa w Ożarowie Mazowieckim. Jest duchowym synem św. Kaspra del Bufalo (założyciel tego Zgromadzenia), czyli kapłanem będącym powołanym na apostoła Zbawczej Krwi, kimś najbardziej kompetentnym do nauczenia Czytelników wsłuchiwania się w "wymowę Krwi Pańskiej".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: ks. Jarosław Jabłoński CPPS
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 328
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788372569479
ISBN: 978-83-7256-947-9
ID: 360078

Zobacz również

Krew Chrystusa - wyrazem miłości Boga
28.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...