TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Serce Ojca - najbezpieczniejsze miejsce na ziemi

Ocena:
(1 opinii)

Książka ta jest jedynie okruchem tego, co sprawiła we mnie – i ciągle sprawia – tajemnica owych przedziwnych spotkań w przestrzeni Ojcostwa. Moim pragnieniem było ukazać choć odrobinę z tego, jak takie spotkania stawały się coraz bardziej miejscem objawiania się Ojcowskiej Dobroci w sercu sieroty bez Ojca. Kogoś, kto doświadczywszy wszystkich możliwych przekleństw odrzucenia i samotności, związanych z głęboko rozprzestrzeniającą się raną Ojca, nagle przeżywa na sobie wypełnienia obietnic Bożych o możliwości powrotu do Ojcowskiego Serca i o odrodzeniu do nowego Życia.

Ks. Remigiusz Lota (ur. 1966 r.) – doktor teologii, wykładowca homiletyki i katechetyki w Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie, ojciec duchowny w WSD, odpowiedzialny za Wspólnotę Bożego Ojcostwa.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Naprawdę warto

"Serce Ojca– najbezpieczniejsze miejsce na ziemi" pokazuje na czym polega Ojcostwo duchowe i z jakimi problemami boryka się współczesny młody człowiek. Autor książki pokazuje, że sierota bez ojca nie jest pozostawiona sama sobie, ponieważ Pan Bóg dzięki swojej ogromniej miłości wysyła swoich pośredników .Polecam wszystkim, którzy mają problemy z własnymi ojcami, którzy poszukują kogoś, kto mógłby im pomóc.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: ks. Remigiusz Lota
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788372569103
ISBN: 9788372569103
ID: 130663

Zobacz również

Serce Ojca - najbezpieczniejsze miejsce na ziemi
23.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...