TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Krok za krokiem. Z alkoholizmem można wygrać!

autor: Meszuge
Ocena:
(2 opinii)

"Krok za krokiem" - to zbiór najnowszych tekstów na temat Programu Dwunastu Kroków Anonimowych Alkoholików, który dla milionów uzależnionych stanowi rozwiązanie, szansę i nadzieję.

Mowa jest w nich też o specyficznie rozumianym sponsorowaniu w AA, o Tradycjach Wspólnoty, osobistych losach, przeżyciach i doświadczeniach alkoholików.

Meszuge - pseudonim literacki polskiego pisarza, autora książek, artykułów i esejów dotyczących problematyki alkoholizmu, wyzwolenia z uzależnienia, Wspólnoty Anonimowych Alkoholików i Programu 12 Kroków AA oraz szeroko pojmowanego rozwoju osobistego.

Ze względu na osobisty, momentami nawet intymny charakter pisarstwa Meszuge, bezkompromisowość oraz poruszający dramatyzm opisywanych spraw i zdarzeń, personalia autora chronione są specjalnymi umowami.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Ks. Michał ma rację

Książka zawiera kompletne rozwiązanie problemu alkoholizmu. Prosto wyłożone, dla każdego zrozumiałe, do zastosowania od dziś. Czyta się świetnie!

autor opinii: Anna Bator

POLECAM!

Jeśli już nie wierzysz, że można coś z tym zrobić, jeśli myślisz, że ze mnie to już nic nie będzie, jeśli masz kogoś w domu z problemem alkoholowym lub sam masz ten problem - polecam!
Pozdrawiam

autor opinii: Ks. Michał

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Meszuge
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 292
Wymiar [mm]: 135x210
EAN: 9788377679579
ISBN: 9788377679579
ID: 279754

Zobacz również

Krok za krokiem. Z alkoholizmem można wygrać!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...