TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Krzyżowa Droga do zwycięstwa (2CD + DVD)

Ocena:
(10 opinii)

Audiobook składa się z: CD + DVD (audio + video).

Zobacz poruszający zwiastun tego, czego doświadczysz podczas oglądania rekolekcji:Krzyżowa Droga do Zwycięstwa” to projekt, do którego zaproszono czołowych polskich i zagranicznych kaznodziei: Tomasz Nowak OP, Adam Szustak OP, ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Marek Dziewiecki, Maciej Szczęsny SJ, Arkadiusz „Arkadio” Zbozień, bp Grzegorz Ryś, Stan Fortuna CFR.

Krzyżowa Droga do Zwycięstwa to:

  • inspiracja do zmiany myślenia: Mentalność Chrześcijanina to mentalność zwycięzcy! - ks. Marek Dziewiecki
  • nadzieja płynąca z nauczania: Kiedy upadamy, możemy dać świadectwo Miłości, która nas podnosi – o. Stan Fortuna CFR
  • moc autorytetu: Tam jest Zmartwychwstanie! Tam jest ten moment, gdzie zwyciężysz! - o. Adam Szustak OP
  • świadectwo życia: Na drodze do zwycięstwa pojawia się upadek, kiedy ja nie chcę słuchać Pana Boga, ale słucham tylko siebie – Arkadio
  • konkretne wskazówki: Jedyna pewna droga do zwycięstwa to pozwolić, by Bóg zwyciężał – o. Maciej Szczęsny SJ
  • nieograniczona perspektywa: To znaczy, że ja też mogę zmartwychwstać, bo On zmartwychwstał jako pierwszy – bp Grzegorz Ryś
  • nieograniczone możliwości: A więc w Nim można wszystko osiągnąć – ks. Piotr Pawlukiewicz
  • prawdziwe zwycięstwo: Jezus nie przyszedł na ten świat, aby przegrać. Jezus przyszedł na ten świat, żeby zwyciężyć! - o. Tomasz Nowak OP

W XIV stacjach drogi krzyżowej autorzy pokażą Ci, jakie konkretne lekcje płyną z każdego etapu najważniejszej i najtrudniejszej drogi Jezusa Chrystusa. Drogi, która tylko pozornie prowadziła do klęski, bo okazała się największym zwycięstwem w dziejach ludzkości!

Wszyscy autorzy, rezygnując ze swojego wynagrodzenia, a także RTCK przekazując część dochodu ze sprzedaży, wspierają fundację o. Stana Fortuny CFR „Francesco Productions”.

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

coś nowego i niesamowitego

autor opinii: beata lewandowska

Ciekawy pomysł

Pozycja bardzo pięknie wydana. Pomysł bardzo ciekawy mimo, że przy pierwszej lekturze sprawia wrażenie pewnego bałaganu. Dzieje się tak dlatego, że spodziewamy się tradycyjnie skonstruowanej Drogi Krzyżowej.
Przy bliższej lekturze i następnych czerpałem z bogactwa i mądrości wszystkich zaproszonych mistrzów słowa. Pozycja szczególnie warta polecenia.

autor opinii: Janusz Mazurek

Piekna droga krzyzowa

Polecam gorąco cudowna droga krzyżowa .

autor opinii: Joanna

Krzyżowa droga do zwycięstwa

Można słuchać nieustannie. Polecam! Rozważając Chrystusa Krzyż można wspiąć się na wyżyny Światła Prawdy i Łaski. Biegnijmy za Jezusem z lekkim bólem serca, który jeszcze wczoraj wydawał się golgotą dla ludzkiego serca.

Serdecznie pozdrawiam

autor opinii: Helena Sz.

prywatna

Bardzo dobra,polecam.

autor opinii: Barbara Kowol

To był jeden z najlepszych wyborów,który pomógł mi głębiej przeżyć czas Wielkiego Postu. Słucham Drogi Krzyżowej nawet teraz,w drodze,bo ciągle muszę się nawracać.

autor opinii: Iwona Grabowska

Spotkanie z Żywym Słowem

Dzięki załączonej książeczce, wykonałem ćwiczenia, które bardzo dobrze wkomponowały się w przeżywanie "Krzyżowej Drogi do Zwycięstwa". Rekolekcji wysłuchaliśmy razem z rodziną. Wszyscy z zapartym tchem chłonęli Słowo Boże, czułem to i sam odczuwałem Prawdę Ducha Świętego jaka przemawiała przez jakże znane nam osoby rekolekcjonistów. Piękne wydanie nadaje się, aby obdarować każdego kto dźwiga Krzyż, czyli każdego człowieka.
Z tego miejsca chciałbym podziękować tolle.pl za wyjątkowo szybką przesyłkę jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi, dzięki czemu mogliśmy z rodziną na nowo spojrzeć i przeżyć na Drogę Krzyżową, która prowadzi do zwycięstwa! :-)

autor opinii: Łukasz Bialas

Piękny prezent na Wielkanoc dla wszystkich

Piękny prezent na Wielkanoc dla wszystkich,
szczególnie dla ‘dzieci’ nowoczesności, które niezwykłe są stawać przed stacjami Drogi Krzyżowej w czasie nabożeństw w kościołach. Tu przystajemy przy stacjach refleksji nad drogą męki Chrystusa prezentowych przez wybitnych (czyli o gorącym sercu) rekolekcjonistów (w tym oczywiście Arkadia), którzy odkrywają przed nami wciąż nowe perspektywy męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa. Przez ofiarę, aż do ofiary życia, do zwycięstwa. Tak samo niesamowite i trudne do przyjęcia przez świat teraz, jak dwa tysiące lat temu w czasie świetności Rzymu. A jednak … prawdziwe!

Alleluja

Podziękowania dla wydawnictwa RTCK i Tolle za piękne świadectwo głoszenia Ewangelii

autor opinii: Wojciech

Przepiękne rekolekcje

To inna niż wszystkie droga krzyżowa. Dawno nic mnie tak nie poruszyło, dosłownie się popłakałam! Może dlatego, że mówi nie tylko o krzyżu, ale przede wszystkim o zwycięstwie, o wielkiej wygranej - o MOJEJ wygranej! Alleluja! :)

autor opinii: M.K.

Polecam

Droga Krzyżowa zwykle kojarzyła mi się z jednym - z ogromem cierpienia, jakiego doświadczył Jezus. Ale przecież każdy z nas doświadcza smutku i bólu. Ta Droga daje nadzieję - jest Drogą do Zwycięstwa. Nie tylko Chrystusa, ale każdego z nas. Posłuchaj, a może tak jak ja, przekonasz się, że owo Zwycięstwo może dokonać się również w Tobie :)

autor opinii: Magdalena

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD / DVD Box
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: Tomasz Nowak OP
Rok wydania: 2016
EAN: 9788364855559
ID: 348505

Zobacz również

Krzyżowa Droga do zwycięstwa (2CD + DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...