TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ksiądz Twardowski dzieciom. Opowiadania

Ocena:
(3 opinii)

Czy może dziecko pocieszyć psa?

Pewna dziewczynka siedziała w ogrodzie i zobaczyła smutnego psa w kagańcu. Kaganiec to taki okropny przyrząd, w którym można tylko poszczekać, ale nie można się w nim uśmiechać. Kiedy pies spostrzegł dziewczynkę, przybiegł, pomachał ogonem, chciał pysk wsadzić do jej kapelusza. Pogłaskała go - pocieszył się.

W roku 2015 obchodzimy setną rocznicę urodzin najpogodniejszego polskiego poety i księdza. I z tej właśnie okazji nakładem Wydawnictwa Nasza Księgarnia ukazuje się niezwykła antologia - wybór ze wszystkich książek Jana Twardowskiego dla małych czytelników.

W tej podzielonej na dwa tomy obszernej publikacji przypominamy jego najpiękniejsze i najbardziej poruszające wiersze oraz opowiadania skierowane do najmłodszych.

Tom pierwszy, z pełnymi ciepła ilustracjami Marty Kurczewskiej, zawiera ponad sto opowiastek uczących szacunku dla innych istot, zachwytu przyrodą, szukania sensu i radości życia.

W przygotowaniu: "Ksiądz Twardowski dzieciom. Wiersze".

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

warto

Przepiękna książka dla dzieci, które uwielbiają słuchać zawartych tam opowieści po wielokroć. Dodatkowo przepięknie ilustrowana.

Książkę tę dostały moje dzieci, a teraz ja kupuję ją w prezencie dla innych i zawsze spotykam się z bardzo pozytywnym odbiorem. Uważam, że jest to świetny prezent np. na Chrzest Św.

autor opinii: Weronika

Jeśli masz dzieci, warto mieć tę książkę

Bardzo estetycznie wydana, przepiękna pozycja. Treść - jak zawsze u ks. Twardowskiego - niezwykle prosta, celna, skłaniająca do refleksji. Pozycja pomocna w wychowywaniu (nie tylko dzieci :). Polecam!

autor opinii: Magda Mazur

Księżulek

O ks. Twardowskim dowiedziałem się na studiach około 7 lat temu nigdy nie słyszałem aby pisał dla dzieci. To w jaki sposób to robi to i dorosłych poruszy. Bardzo gorąco polecam ja znalazłem w niej rzeczy, które są oczywiste ale bardzo odległe ze względu na pośpiech życia codziennego. Warto zatrzymać się wieczorem przy tej książce, po jej czytaniu nie za bardzo chce się wracać do "życia" Rewlka

autor opinii: Tomasz Walerzak

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Nasza Księgarnia
Autor: ks. Jan Twardowski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 280
Wymiar [mm]: 165x215
EAN: 9788310126153
ISBN: 9788310126153
ID: 305013

Zobacz również

Ksiądz Twardowski dzieciom. Opowiadania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...