TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moja księga przemyśleń. Prowokujące refleksje na każdy dzień roku

Ocena:
(3 opinii)

To książka, która może nam stale towarzyszyć, ponieważ jej autor postanowił dać swoim czytelnikom rodzaj poradnika na każdy dzień roku. Mamy więc starannie dobrany cytat na każdy dzień roku uzupełniony refleksją autora. Felietonowe zapiski w dzienniku świetnie się czyta, można też w nich znaleźć mnóstwo porad i sugestii dotyczących codziennego życia. Ponadto dzięki bogactwu cytatów – myśli autorów o najróżnorodniejszym doświadczeniu ludzkim, religijnym, kulturowym i historycznym – mamy okazję przypomnieć sobie co celniejsze refleksje znanych humanistów i, być może, znaleźć wśród nich coś dla siebie.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

kilka słów na temat ....

:"Moją księgę przemyśleń"czytam codziennie z wielkim zainteresowaniem, przeważnie rano.Treści w niej zawarte są mądre i zmuszają do głębokiej refleksji.Polecam z całego serca

autor opinii: Anna Chojnacka

Książka super! G.Ravasi wielki erudyta i humanista, to co nam przekazuje wymaga głębokiego zastanowienia nad sobą i otaczającą rzeczywistością.Warto po tę książkę sięgać wielokrotnie! Rada. Czytać w spokoju i delektować się słowem! Polecam!

autor opinii: Andrzej z Koła

Rewelacja

Książka abp. G. Ravasiego jest rewelacyjnym poradnikiem i przewodnikiem dla każdego człowieka. Zawiera przemyślenia i rady wybitnego duchownego na każdy dzień roku. Erudycja abp. Ravasiego rzuca na kolana!! Gorąco polecam!!

autor opinii: R.M.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Gianfranco Ravasi
Ilość stron: 408
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360703618
ISBN: 9788360703618
ID: 65125

Zobacz również

Moja księga przemyśleń. Prowokujące refleksje na każdy dzień roku
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...