TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ku afirmacji życia

Wznawiana po raz kolejny, w zmienionej i rozszerzonej postaci, książka prof. dr hab. n. med. W. Fijałkowskiego zawiera ponadczasowe treści.

Niemniej jej szczególną obecną aktualność zauważa sam autor, stwierdzając, że współczesne pokolenie stanęło przed zadaniem przeciwstawienia kulturze śmierci kultury życia. Profesor, znany propagator naturalnego planowania rodziny i porodów rodzinnych, w przystępny i atrakcyjny sposób na nowo odkrywa piękno życia ludzkiego. Ukazuje człowieka jako istotę powołaną do miłości.

Demaskuje kłamstwa dotyczące ludzkiej płciowości i płodności. Uczy pozytywnie patrzeć na swoją płciowość i realizować ją w twórczym dialogu obu płci. Przygotowuje do odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Autor szczególną uwagę poświęca życiu w jego najwcześniejszej postaci. Upowszechnia biologiczną, psychologiczną i pedagogiczną wiedzę o rozwoju dziecka w okresie prenatalnym. Oczyszcza ze skażeń język związany z problematyką początku życia. Podejmuje temat aborcji, ciąży w następstwie gwałtu, badań prenatalnych. A wszystko to w duchu szacunku dla życia w każdym jego przejawie.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Wydawca: Rhema
Autor: Włodzimierz Fijałkowski
Ilość stron: 250
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788388615580
ISBN: 83-88615-58-0
ID: 427215

Zobacz również

Ku afirmacji życia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...